English

رفع ۴۷۹ نقطه پرتصادف از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه

از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه امسال، 479 نقطه پرتصادف شامل 204 نقطه پرتصادف مصوب ۱۴۰۱ و 275 نقطه پرتصادف( پروژه های نیمه‌تمام سنوات گذشته) رفع و اصلاح شده است.

رفع 479 نقطه پرتصادف از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از راهداری، مجید صباغ‌زاده مدیر کل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه این سازمان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، از مجموع ۸۸۷ نقطه پرتصادف مصوب که در اسفندماه سال گذشته توسط کمیسیون ایمنی راههای کشور ابلاغ شده است، 204 نقطه رفع و اصلاح شده است.


وی افزود: همچنین 275 نقطه پرتصادف در قالب پروژه های نیمه‌تمام که از سنوات قبل نیمه تمام باقی مانده بود، تا پایان آذرماه رفع و اصلاح شد.


صباغ‌زاده با بیان این‌که در مدت یادشده، روشنایی ۱۲۱ کیلومتر راه و تونل اجرا شده است، گفت: در برنامه امسال روشنایی در ۱۵۰ کیلومتر راه و تونل پیش‌بینی شده است که تا پایان آذرماه ۱۲۱ کیلومتر آن اجرا شده است، همچنین از مجموع 1500 کیلومتر انواع حفاظ تعهد سال جاری، تاکنون 1106 کیلومتر انجام شده است.
مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه بیان کرد: در ۹ ماهه امسال ۱۲۰ هزار کیلومتر خط‌کشی سرد و گرم در راه‌های برون شهری انجام شد که ۲۰ هزار کیلومتر از هدف تعیین شده یک‌ساله بیشتر بوده است‌‌.
وی در خصوص اجرای روشنایی نقطه‌ای در راه‌ها و تقاطع‌ها بیان کرد: در برنامه یک‌ساله امسال، اجرای روشنایی نقطه‌ای در ۳۰۰ نقطه پیش‌بینی شده که تا پایان آذرماه 311 نقطه ی آن انجام شده است.
مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه گفت: در مدت یادشده ۵۷ هزار متر مربع تابلو اطلاعاتی در طول راه‌های کشور تهیه و نصب شده است که از میزان هدف یک‌ساله 35 درصد بیشتر است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه