موج
کدخبر : ۳۳۶۴۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336492

علی نیکزاد:

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی مسئولان از رئیس جمهور تا سایر مسئولان باید در خصوص مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی به وجود آمده در سطح جامعه پاسخگوی مردم باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمامی مسئولان از رئیس جمهور تا سایر مسئولان باید در خصوص مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی به وجود آمده در سطح جامعه پاسخگوی مردم باشند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات اقتصادی جامعه را نیازمند عزم همگانی دانست و افزود: مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه باید با عزمی همگانی برای حل و رفع مسائل و مشکلات اقتصادی تصمیمات و برنامه ریزی‌های لازم را اتخاذ کنند.

نیکزاد با بیان اینکه اولویت‌های ارزی در کشور رعایت نشده است تصریح کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکنون اولویت‌های ارزی را در کشور رعایت نکرده‌ است و این موضوع امنیت غذایی جامعه را تحت تاثیر قرار داده است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر امنیت غذایی بیان کرد: متاسفانه اولویت ارزی رعایت نشده و امنیت غذایی مدنظر قرار نگرفته است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی در خصوص ستاد تنظیم بازار نیز اظهار کرد: اینکه گفته می شود در ستاد تنظیم بازار 14 نفر هستند و هرکدام از وزرا یک رأی دارند باید شفاف شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها