موج
کدخبر : ۳۳۳۴۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333453

حجت الاسلام سید کاظم موسوی:

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: سالاری رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور باید جای خود را به مدیری قوی بدهد چراکه کارنامه ضعیفی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،حجت الاسلام سید کاظم موسوی نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار موج در اردبیل اظهار داشت: مصطفی سالاری رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور کارنامه ضعیفی دارد و باید جای خود را به مدیر قوی بدهد.

وی تحقیق عملکرد مسئولان اجرایی کشور را وظیفه نمایندگان مجلس دانست و افزود: ما بر حسب وظیفه در مجلس یازدهم شورای اسلامی از عملکرد این سازمان تحقیق و تفحص خواهیم کرد.

موسوی با اشاره به وضعیت کنونی کارگران در سطح کشور تصریح کرد: کارگران و بازنشستگان به شدت از عملکرد آقای سالاری ناراضی بوده و خواستار تغییر و تحویل در مدیریت سازمان تامین اجتماعی هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: انتصابات در این سازمان و زیر مجموعه‌های آن بر اساس شایسته سالاری نیست و صرفا با سفارش فلان آقا و فلان مسئول دولتی انجام می‌گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این خصوص قطعا ما در مجلس و در روزهای آینده تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی و بخصوص عملکرد آقای سالاری را کلید خواهیم زد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام علیکم
    خدا از پیگیریهای مطالبانه گری این قشر ضعیف بازنشستگان تامین اجتماعی خیرتان دهد و ....
    همانطوری که حضرت عالی اشراف دارید تنها چیزی که در حال حاضر تو این مملکت در دولت روحانی حکم فرماست عدم شایسته سالاری است و وو...

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها