موج
کدخبر : ۶۷۶۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-67622

فرماندار عباس آباد با اشاره به جان باختن ۱۶ نفر در سانحه تصادف اتوبوس محور کندوان، گفت: بر این اساس سه روز در تنکابن عزای عمومی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید ابراهیم هاشمی با تسلیت این غم بزرگ به خانواده‌های مصیبت‌دیدگان، شمار فوت‌شدگان این حادثه را تا این لحظه ۱۶ نفر اعلام کرد و اظهار داشت: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده آئین تشییع پیکرهای این افراد به‌صورت هماهنگ شهرستانی برگزار می‌شود که زمان آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی، نصب پارچه‌های عزا در معابر عمومی، سیاهپوش کردن بازار، اتخاذ تدابیر ترافیکی تشییع متوفیان و لغو تمام برنامه‌های هنری، فرهنگی و کنسرت‌ها را در شهرستان از مدیران حاضر در جلسه خواستار شد.

هاشمی گفت: شهرستان عباس‌آباد در غم از دست دادن شماری از همشهریان و عزیزان جامه سیاه به تن کرده و از فردا یک‌شنبه سوم مردادماه به مدت سه روز جهت همدردی با مصیبت‌دیدگان این حادثه غمناک سه روز عزای عمومی اعلام می‌شود.

وی از اعزام تیم ویژه به منظور شناسایی و هماهنگی به محل حادثه خبر داد و گفت: به محض دریافت خبر اولیه این حادثه غمناک، یک تیم ویژه را برای شناسایی و هماهنگی به محل حادثه در محور بعد از تونل کندوان اعزام کردیم.

فرماندار عباس آباد گفت: در حال حاضر این تیم با حضور در بیمارستان‌های شهید مدنی و امام خمینی(ره) استان البرز هماهنگی و ساماندهی مجروحان حادثه را برعهده دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها