موج
کدخبر : ۴۱۰۸۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410816

رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی با شیوه و شگرد استفاده از سند مجعول در ساری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ علی قیصری در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده کلاهبرداری با شیوه و شگرد استفاده از سند مجعول و فروش مال غیر، مراتب در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیسی اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری از مالباخته مشخص شد، احدی از مشاوران املاک، قطعه زمین دستدارمی واقع در شهر ساری را به شاکی پرونده معرفی و پس از تشریفات صورت گرفته، شخصی به همراه همسرش به عنوان فروشنده زمین با ارائه فروشنامه و سند مالکیت در مشاور املاک حاضر و قرارداد خرید زمین به مبلغ جمعاً 10 میلیارد و 800 میلیون ریال در سه فقره چک بابت ثمن معامله تنظیم و مبالغ چک های صادره در موعد مقرر توسط فروشنده دریافت شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران تصریح کرد: مالباخته پس از گذشت یک هفته از خرید زمین، به محل مورد ثمن معامله مراجعه و در تحقیقات به عمل آورده از همسایگان پی به جعلی بودن اسناد ارائه شده از سوی فروشنده می برد و برای تکمیل تحقیقات خود به اداره ثبت مراجعه و متوجه جعلی بودن کلیه اسناد و مدارک می شود.

وی افزود: با توجه به حضور مالباخته در پلیس آگاهی و تنظیم شکوائیه، مراتب به استحضار بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب ساری رسید که دستور جلب با اختیارات ورود به منزل و مخفیگاه و همچنین توقیف خودروی آنان را صادر کرد.

سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و با همکاری مأموران یگان امداد میاندورود، متهمان را دستگیر و خودروی آنان را توقیف کردند، خاطرنشان ساخت: متهمان با تشکیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی و با قرار وثیقه 25 میلیاردی روانه زندان شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها