موج
کدخبر : ۳۷۸۸۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378831

سخنگوی هیأت بدنسازی و پرورش اندام مازندران خبر داد:

سخنگوی هیأت بدنسازی و پرورش اندام مازندران گفت: برای نخستین بار در سطح کشور لیگ قهرمانی مسابقات پاورلیفتینگ آقایان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، خضراله رضایی با اشاره به اینکه صفر تا صد این مسابقات به میزبانی مازندران برگزار می شود، اظهار داشت: میزبانی لیگ پاورلیفتینگ در مازندران نشانه توانمندی هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران است.

وی ادامه داد: رقابتهای لیگ پاورلیفتینگ قهرمانی کشور از روز 8 تا 10 خرداد در شهرستان بابلسر از استان مازندران برگزار خواهد شد.

سخنگوی هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران گفت: این رقابتها با که برای نخستین بار در سطح کشور برگزار خواهد شد تعداد 8 تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: تا این لحظه حضور یک تیم از استان مازندران در این مسابقات قطعی شده است.

رضایی ابراز داشت: همکاران در تلاش هستند تا با گرفتن حامی مالی زمینه حضور دومین تیم استان از مازندران نیز در مسابقات هموار شود.

سخنگوی هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران افزود: همه تلاش ها بر این است که بهترین میزبانی در بابلسر انجام و شرکت کنندگان در مسابقات با خاطره ای خوب و شیرین به مسابقات آمده و با آرامش نیز مسابقات خود را به پایان برسانند.

وی در پایان گفت: مازندران آمادگی میزبانی مسابقات مختلف را داشته و دارد و پیش از این هم مهمترین رقابتها را درسطح کشور میزبانی کرده است که این سند، بیانگر توانمندی بالای هیأت استان و شخص محمدرضا ابوالقاسمی رئیس این هیأت در سطح استان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها