موج
کدخبر : ۳۷۷۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377022

به نویسندگی هنرمند چالوسی؛

فیلمنامه «چیران» در قالب کتاب به نویسندگی هنرمند و کارگردان چالوسی چاپ و منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، این کتاب که داستان زندگی زوجی به نام « چیران » و «سهراب» است به صورت فیلمنامه و در قالب کتاب به نویسندگی «مرتضی رمضانی» هنرمند، فیلمساز و کارگردان چالوسی چاپ و منتشر شد.

مرتضی رمضانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج مازندران اظهار داشت: فیلمنامه «چیران» روایتگر زندگی زوجی به نام «چیران» و «سهراب» است که در یکی از روستاهای گیلان، مرد صیاد و زن خانه دار است و با وجود باردار شدن زن و تولد فرزند پسر، اما پدر از کار بیکار شده و بدهکار می شود و بنابراین مادر مجبور به فعالیت و کار کردن در بیرون خانه می شود تا امرار معاش زندگی را فراهم کرده و بدهکاری همسرش را نیز تسویه کند ولی شوهرش با این موضوع مخالفت می کند و این امر باعث می شود که رابطه پنهانی او با دختر جوان همسایه بر ملا شده و... داستان وارد فاز اصلی خود می شود.

چیران

وی ادامه داد: این کتاب را تقدیم به همه مادران سرزمینم ایران می کنم که مثل کوه استوار برای فرزندان خود از جان مایه گذاشتند و خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی عاشقانه محبت ورزیدند.

این هنرمند، فیلمساز و کارگردان جوان چالوسی با اشاره به اینکه تیراژ کتاب «چیران» دو هزار جلد است، گفت: این کتاب در صفحه به نگارش در امده است که ناشر آن مؤسسه آموزشی «کلام مسعود» می باشد و کار تایپ را هم خانم بهاره رضوانی انجام داده است.

وی بیان داشت: «سعید مرادی» از کانون تبلیغاتی «پارسا» در نوشهر کار طراح روی جلد را انجام داده است و ویراستاری نیز بر عهده «مسعود ویسی» بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها