موج
کدخبر : ۳۷۰۰۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370093

رئیس استانهای کمیته مچ اندازی کشور:

رئیس استانهای کمیته مچ اندازی کشور گفت: لیگ مچ اندازی در سال آینده دو رده بانوان و آقایان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، خضراله رضایی با اعلام خبر بالا، اظهار داشت: این رقابت ها برای نخستین بار در سطح کشور و در دو رده آقایان و بانوان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه به برگزاری لیگ خوش بین هستم، ادامه داد: رقابتهای لیگ مچ اندازی در دو رده آقایان و بانوان از خرداد ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

رئیس استانهای کمیته مچ اندازی کشورگفت: 20 اردیبهشت 1400 آخرین فرصتی است که از سوی فدراسیون برای ثبت نام تیم های مدعی حضور در این مسابقات اعلام شده است و پس از آن برنامه ریزی در خصوص اجرای رقابتهای لیگ صورت خواهد گرفت.

وی افزود: آنچه که در این میان مهم به نظر می رسد این است که ما در سال آینده، رقابتهای لیگ را با قصد انتفاع مالی ورزشکاران و مربیان خواهیم داشت و این کار بدون شک می تواند تا حدود زیادی مشکلات مادی ورزشکاران و مربیان ما را حل کند.

رضایی تصریح کرد: کمیته مچ اندازی در کنار سازمان لیگ فدراسیون نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا نخستین دوره رقابتهای لیگ با حداقل مشکلات آغاز و اجرایی شود، هرچند که باید این واقعیت را نیز بپذیریم که به برگزاری لیگ مچ اندازی آقایان و بانوان سراسر کشور بسیار خوش بین هستم.

وی در پایان گفت: با مساعدت های همیشگی محمدرضا ابوالقاسمی رئیس پرتلاش هیأت بدنسازی و پرورش اندام مازندران قرار است دو تیم از همین استان مازندران در رقابتهای لیگ مچ اندازی کشور حضور داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها