موج
کدخبر : ۳۶۴۲۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364250

همزمان با لحظه ورود امام(ره) به میهن صورت گرفت؛

همزمان با لحظه تاریخی ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ،رأس ساعت ۹:۳۳ صبح روز 12 بهمن، بوق کشتی ها و شناورهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به صدا در آمد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علاوه بر نواخته شدن بوق شناورها، با حضور مدیرکل، اعضای شورای اداری و جمعی از کارکنان، پرچم مقدس جمهوری اسلامی بر افراشته شد و سپس مراسم رژه خودروهای آتش نشانی و یگان حفاظت در محوطه بندر نوشهر برگزار شد.

در این مراسم، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی سخنانی با گرامیداشت سالروز ورود امام(ره) به میهن و آغاز دهه فجر ، حفظ انقلاب و انقلابی ماندن در دوران سخت تحریم های ظالمانه را مهم تر از خود انقلاب دانست و بر ضرورت پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی تأکید کرد.

بندر نوشهر

محمدتقی انزان پور ادامه داد: حفظ کرامت های انسانی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی به شمار می رود و بنابراین همه ما باید خدمت به مردم و تأمین رضایتمندی آنان را در سرلوحه کارهایمان قرار دهیم و با انجام درست وظایف در جهت رفع مشکلات موجود به نوبه خود تلاش کنیم.

وی خاطرشان کرد: تا پیش از انقلاب اسلامی در استان مازندران، تنها بندر نوشهر فعالیت داشت و پس از انقلاب اسلامی و در سایه توجه دولتمردان به اهمیت دریای کاسپین و لزوم گسترش حمل و نقل دریایی در شمال کشور، علاوه بر توسعه زیرساخت های بندر نوشهر و افزایش چشمگیر محوطه های بندری، بنادر فریدونکنار و امیرآباد ساخته شد که امروزه نقش مهمی در توسعه مبادلات بازرگانی با کشورهای همسایه و کمک به اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا می کند.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها