موج
کدخبر : ۳۵۶۸۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356807

سرپرست شرکت گاز استان مازندران خبر داد:

سرپرست شرکت گاز استان مازندران گفت: مصرف گاز در مازندران، هشت ماه امسال در مقایسه با پارسال کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حمزه امیر تیموری اظهار داشت: مشترکان شرکت گاز استان مازندران در ۸ ماه امسال، چهار میلیارد و ۶۶ میلیون متر مکعب گاز مصرف کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، کاهش محسوسی را نشان می‌دهد.

وی در ادامه با اشاره به مصرف گاز در مدت مشابه سال قبل افزود: مشترکان گاز استان مازندران در ۸ ماه اول سال گذشته، چهار میلیارد و ۳۱۳ میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کرده‌اند.

سرپرست شرکت گاز مازندران علت کاهش مصرف گاز در استان را وضعیت بهتر آب و هوایی، محدودیت‌های کرونایی تردد خودرویی و تعطیلی بسیاری از رستوران‌ها و تالار‌های پذیرایی اعلام کرد.

وی افزود: مشترکین استان مازندران در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری، عمومی، صنعتی و نیروگاهی در آبان ماه سال جاری ۴۲۸ میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کردند.

امیرتیموری تاکید کرد: طی روز‌های سرد سال مصرف گاز در استان مازندران بدون احتساب نیروگاه سیکل ترکیبی از مرز ۳۰ میلیون مترمکعب در روز فراتر می‌رود.

سرپرست شرکت گاز مازندران کاهش میزان مصرف گاز طبیعی در مازندران در فصل سرد سال را با توجه به برخورداری ۹۷.۵ درصدی جمعیت مازندران از گاز طبیعی قابل توجه دانست.

وی از تمامی مشترکین خواست تا با مدیریت صحیح و استفاده ایمن از گاز طبیعی و پرداخت بموقع قبوض مصرفی، خادمان خویش را در ارائه هر چه بیشتر و بهتر در خدمات رسانی یاری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها