موج
کدخبر : ۳۵۵۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355485

استاندار مازندرن تاکید کرد:

استاندار مازندران بر ضرورت اقناع سازی مناسب اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی به مردم با همکاری نیروی انتظامی و صداوسیما استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا با اشاره به اینکه برخی ابهامات موجود در اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی برای مردم نظیر جرایم و پیامک‌هایی که برای کسانی که از شهر‌های قرمز خارج می‌شوند، ارسال می‌شود،  اظهار داشت: مقرر شد نیروی انتظامی پاسخگوی مردم در رفع این ابهامات و پرسش‌ها و صدا و سیما همراهی لازم را برای اطلاع رسانی در این راستا داشته باشد .

وی ادامه داد: پیامک‌های ارسالی قطعی نیست و برخی از این عزیزان یا در حال انتقال بیمار بوده اند، یا به محل کار خود مراجعت داشتند و یا دارای کارت تردد بوده اند که از طریق ادارات متبوع و اعلام به نیروی انتظامی رفع اثر می‌شود.

استاندار مازندران گفت:مراکز آموزشی خصوصی تحت نظارت آموزش پرورش و فنی حرفه‌ای در دو هفته اجرای طرح می‌بایست تعطیل باشند تا در خلوت‌تر شدن مراکز تجمعی کمک حال باشند.

حسین زادگان افزود: طرح محدودیت‌های کرونایی سردار شهید سلیمانی که یک طرح محله محور است تاکنون بیش از ۷۵۰ پایگاه مقاومت بسیج فعال شده است.

استاندار مازندران افزود: مرحله نخست این طرح در بخش آموزش با نظارت دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه همراهی و همکاری سمن‌ها از جمله الزامات اصلی این طرح است، گفت: دستگاه‌های خیران، هیات امناء محله، روحانیون و هلال احمر در طرح محدودیت‌های کرونایی سردار شهید سلیمانی همکاری می‌کنند.

استاندار مازندران با بیان اینکه تعطیلی کامل استان و کشور اعلام نشده است، افزود: مقرر شد فعالیت ادارات براساس رنگ بندی‌ها اعمال شود بطوریکه شهر‌های قرمز یک سوم فعالیت کنند.

حسین زادگان گفت: دستگاه‌هایی که ضرورت کمتر دارند در محل کار حضور پیدا کنند و یا حتی دستگاه‌هایی که تشخیص می‌دهند در همین حد یک سوم هم مانع قطع زنجیره انتقال می‌شود، این اجازه به دستگاه‌های اجرایی داده شده که در حد نیاز و متناسب با رفع مطالبات مردم نیرو‌های خود را به کمتر از یک سوم کاهش دهند و امکان و اجازه محدودیت سازی و کاهش نیروی انسانی را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها