موج
کدخبر : ۳۵۱۴۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351459

معاون استاندار مازندران:

معاون سیاسی وامنیتی استاندار مازندران، از کم شدن حساسیت‌های عمومی جامعه نسبت به افزایش وشیوع دوباره بیماری کرونا ابراز نگرانی کرد و گفت: شهروندان باید کرونا را جدی بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسین حسن نژاد در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان آمل اظهار داشت: البته نباید تشویق وترس عمومی درباره افزایش بی سابقه شیوع دوباره بیماری کرونا در بین مردم ایجاد کرد، اما نباید از واقعیت‌های جامعه نیز غافل شد.

وی ادامه داد: اکنون به طور جدی این ضرورت احساس می‌شود که یک بار دیگر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را با حساسیت‌های بیشتری در خانه، محل کار و محیط‌های عمومی برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا داشته باشیم.

معاون سیاسی وامنیتی استاندار مازندران ادامه داد: اکنون همه کشور درگیر این بیماری هستیم و زندگی روزمره همه شهروندان را تحت تأثیرقرار داده است.

حسن نژاد در بخش دیگری با بیان اینکه امروز مردم نیازمند به درک هستند و نیازمند به این هستند که به درکشان از سوی مسئولان احترام گذاشته شود، گفت: این مهم باید از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی به عنوان یک دغدغه جدی و قابل پیگیری از سوی مسئولان باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها