موج
کدخبر : ۳۴۹۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349950

فرمانده انتظامی مازندران :

فرمانده انتظامی مازندران گفت: گره گشایی در کارهای مردم بزرگ‌ترین افتخار این مجموعه است و امروز پلیس قانون‌مدار همراه با امکانات و تجهیزات پیشرفته در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی کشورهای منطقه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت:   احساس رضایت و امانت داری ، حفظ و حراست از تمام دستاوردهای انقلاب  وخدمت صادقانه به مردم به عنوا مهم ترین منویات و رهنمودهای  مقام معظم رهبری از اهداف ناجا است.

وی ادامه داد : پلیس به این نقطه رسیده است که خود را خادم مردم بداند و در سختی ها و ناملایمات در کنار مردم برای گره گشایی آماده و ایستاده است.

سردار میرزایی  نوآوری درامکانات پلیس ایران را در شرایط سخت تحریم مطلوب و از موفقیت های بی نظیر ارزیابی کرد و گفت: پلیس هوشمند و حرفه ای درمسیر تکمیل ماموریت های ناجا است.

وی با اشاره به این که که پلیس حرفه ای همراه با آموزش های پیشرفته و به روز در حال گسترش است ، گفت: ماموریت های ناجا با موضوع های کشف جرم، راهنمایی و رانندگی و مهارت افزایی کارکنان به صورت علمی همواره پیگیری می شود تا پلیس در اجرای وظایف شکست هایی در حوزه ماموریتی نداشته باشد.

فرمانده انتظامی مازندران تجلیل خانواده‌های شهیدان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایثارگران را پاسداری از اسلام ،انقلاب اسلامی و وظیفه‌ای دینی و انقلابی دانست و گفت: امروز در سایه ایثار شهیدان و صبر و مقاومت خانواده‌های معزز آنان به رغم تمامی توطئه‌های دشمنان با قدرت ایستاده ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها