موج
کدخبر : ۳۴۹۹۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349948

معاون استاندار مازندران:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خواستار تسریع در تکمیل کارخانه های زباله سوز در استان شد و گفت: پروژه های مدیریت زباله در استان باید پیوست زیست محیطی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهدی رازجویان در جلسه مدیریت زباله شهرستان آمل  اظهار داشت: از توان تشکل‌های مردم نهاد و بخش خصوصی که دانش بالایی در بحث مدیریت پسماند دارند باید بیش از گذشته استفاده شود.

وی ادامه داد: تفکیک زباله از مبدا نیاز به فرهنگ‌سازی و جدیت بیشتر شهرداری‌های استان دارد.

معاون استاندار مازندران بیان داشت : با توجه به تجربیاتی که از مدیریت زباله در استان به دست آمده، نباید اجازه دهیم محیط زیست استان بیش از شرایط موجود، آسیب ببیند.

رازجویان با اشاره به تأسیس سازمان مدیریت پسماند در استان، افزود: انتظار می‌رود این سازمان بتواند بحث زباله در استان را به شکل یکپارچه مدیریت کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه مدیریت زباله در اولویت استان قرار داد افزود: مازندران یک استان گردشگرپذیر و ملی محسوب می‌شود که در طول سال پذیرای مسافرین بسیاری است لذا انتظار می‌رود برای مدیریت بهتر زباله در این استان بودجه مناسبی تخصیص داده شود تا پروژه‌های مربوطه مانند کارخانه زباله‌سوز ساری هر چه زودتر پایان یابد و علاوه برای تمام پروژه‌های مدیریت زباله در استان باید پیوست زیست محیطی داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها