موج
کدخبر : ۳۴۸۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348304

معاون استاندار مازندران:

معاون استاندار مازندران به دهیاران استان درباره هرگونه تخلف در حوزه ساخت و ساز هشدار داد و گفت: با دهیاران متخلف در این زمینه برخورد جدی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسن خیریان پور اظهار داشت : با توجه به شرایط خاص روستاهای استان مازندران ضرورت کنترل بر عملکرد دهیاران بویژه در حوزه ساخت و سازها اجتناب ناپذیر است ، لذا هیأت تخلفات اداری استانداری وفق قانون ، قاطعانه با هرگونه تخلفات دهیاران برخورد خواهد کرد . ‎

بوی ادامه داد:  در جلسه اخیر هیات تخلفات اداری استانداری مازندران به پرونده تخلفاتی 18 دهیار رسیدگی و احکام محکومیت صادر و یکی از دهیاران به انفصال محکوم شد .

خیریان پور بیان داشت : از بخشداران باید در جهت ایفای نقش مراقبتی و کنترلی خود نسبت به نظارت بر عملکرد دهیاران به دقت انجام وظیفه کنند تا تبعات بروز تخلفات دهیاران از جهت قصور نظارت بر  عملکرد دهیاری ها متوجه بخشداران نشود.  

وی گفت : در زمینه تهیه گزارش تخلفات دهیاران، سازمان بازرسی کل استان ، دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری ، حراست ، دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همکاری و اقدامات لازم را انجام می دهند و دریافت گزارشات مردمی هم زمینه تنظیم پرونده و رسیدگی به تخلف در هیأت تخلفات را موجب خواهد شد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها