موج
کدخبر : ۳۴۸۱۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348188

معاون استاندار مازندران:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران توجه به صنعت گردشگری را در استان ضروری دانست و گفت: شرق مازندران نیازمند توجه در بخش بومگردی است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  مهدی رازجویان در جلسه بررسی مشکلات شرق استان با بیان اینکه برای رونق اقتصادی و اشتغال در شرق استان باید به صنعت گردشگری توجه ویژه ای شود، اظهار داشت: شرق مازندران نیازمند توجه ویژه در حوزه بومگردی است.

وی با عنوان اینکه راه دسترسی از جمله ملزومات برای توسعه یک منطقه محسوب می‌شود، ادامه داد: جهش تولید در راستای توجه جدی به روستاها شکل می‌گیرد و باید نسبت به توسعه زیرساخت‌ها برای افزایش تولید گام برداشت.

رازجویان بر لزوم توجه به ایجاد راه دسترسی بندر امیرآباد به عنوان ظرفیت بزرگ برای توسعه استان تاکید کرد و گفت: همچنین باید از ظرفیت بسیج سازندگی برای توسعه روستاها و اجرای پروژه‌های عمرانی بهره گرفت.

وی به ساخت دو هزار مسکن محرومان در استان اشاره و اضافه کرد: این طرح با همت بسیج سازندگی و دستگاه‌های متولی در دست اقدام است.

رازجویان تصویب منطقه آزاد را در توسعه اقتصادی استان بویژه شرق مهم دانست و گفت: با تصویب این منطقه بخشی از دغدغه‌های استان حل می‌شود.

معاون استاندار مازندران درباره آزادسازی ساحل نیز گفت: بیش از ۸۵ درصد نوار ساحلی استان تاکنون آزادسازی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها