موج
کدخبر : ۳۴۷۵۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347585

معاون عمرانی استاندار مازندران:

معاون عمرانی استاندار مازندران از کمک هشت میلیارد تومانی سازمان شهرداری‌ها در سال گذشته به سازمان آتش نشانی‌های مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهدی رازجویان در مراسم روزآتش نشان اظهار داشت: آتش نشانان در خط اول خدمات شهری و ارائه خدمت قرار دارند و تجهیز امکانات برای آنان اولویت مهم است.

وی ادامه داد : ازتولد تا مرگ مردم با شهرداری سر وکار دارند و خدمات شهری مهم‌ترین بخش شهرداری و نماد شهرداری هاست.

رازجویان تصریح کرد: توجه به یکسان سازی معابر، فضای سبز، آسفالت و ساماندهی ورودی و خروجی از مهم‌ترین مواردی است که باید مورد توجه شهرداری‌ها قرار گیرد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با قدردانی از همه تلاش‌های سازمان‌های شهرداری و آتش نشانی خاطر نشان کرد: ارتقا فرهنگ ایمنی مهم است و تقویت آموزشی در حوزه آتش‌نشانی و افزایش امکانات از مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: در برخی از موارد هنوز به اندازه کافی با امکانات و تجهیزات در بخش آتش نشانی روبرو نیستیم که باید در این بخش ویژه انجام و در مسیر خط خدمات رسانی به موقع و مؤثر تلاش شود.

رازجویان گفت: میانگین حضور نیروهای آتش نشانی در صحنه حادثه در استان مازندران از استاندارد لازم برخوردار است و در همین راستا باید آموزش نیروی انسانی، آمادگی جسمانی، به روزرسانی تجهیزات و ماشین‌آلات در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: افزایش سطح ایمنی در جامعه باید فرهنگ سازی شود به آتش‌نشانان در بخش آموزش تلاش بیشتری را انجام بدهند.

رازجویان یادآور شد: در استان مازندران از بین ۶۱ شهرداری دارای ۸۹ ایستگاه آتش نشانی ۹۱ خودرو آتش نشانی سنگین، ۷۶ خودرو نیمه سنگین، ۳۰ خودرو سبک و ۲۴ دستگاه موتورسیکلت در آتش نشانی‌های مازندران هستیم و ۱۳۰۰ نفر آتش نشان در آتش نشانی مازندران به خدمات رسانی مشغول هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها