موج
کدخبر : ۳۴۳۶۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343646

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر چالوس:

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر چالوس گفت: اولین مجتمع فرهنگی ، ورزشی و تفریحی نقش بهشت شهرداری چالوس واقع در خیابان شورا در محله دارکلا افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، جعفر کیا لاشکی ضمن  تسلیت ایام عزاداری ماه محرم اظهار داشت :با تعامل و همکاری بین شورای اسلامی و شهردار چالوس و مجموع اقدامات انجام شده و در دستور کار قرار گرفته معتقدم شورای اسلامی دوره پنجم شهر چالوس کارنامه خوبی را به یادگار خواهد گذاشت.

وی ادامه داد : دوم شهریور سال 99 ، دقیقا بعد از سه سال از شروع فعالیت شورای پنجم  و با توجه به برنامه ریزی ها در ابتدای امر در سه بعد کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت شاهد به نتیجه رسیدن فعالیت ها و اقدامات طبق برنامه زمانبندی  شده هستیم .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر چالوس بیان داشت : خوشبختانه  همچنان که انتظار می رفت  سال آخر  فرصت خدمت شورای پنجم ،  سال به ثمر نشستن امورات و برنامه ها خواهد بود و این امر  با اتحاد و همراهی  اعضای محترم و همکاران و تعامل با مجموعه  شهرداری و در راس آن شهردار محترم محقق خواهد شد.

کیا لاشکی بیان داشت:   شایان ذکر است که مسیر سه ساله طی شده به همین منوال  بوده و اینجانب بسیار خوشبین هستم که شورای جوان ، صبور و با درایت در یکسال  پیش رو با همت ، دقت و سرعت بیشتر در راستای حفظ شان و منزلت شهروندان شریف و ارائه خدمات در خور شایسته در کنار شهردار محترم ،  سرانجام کارنامه خوبی را به یادگار بگذارند.

وی گفت :  مدیریت شهری در دوره پنجم فعالیت های شهرداری را محدود به اقدامات عمرانی و خدماتی ننموده است  و پا را فراتر و در حوزه های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی نیز با برنامه مدون ورود نمود.

رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر چالوس گفت : علاوه بر بازگشایی های معابر ، آسفالت تکمیل و احداث رینگ 2 ( فاز 2) تثبیت و دیواره سازه رودخانه چالوس (همراه طرح توریستی و تفریحی) احداث جاده ساحلی 30 متری بطول حدود 5 کیلومتر ( از رودخانه چالوس تا خط 8) تعریف  خیابان 17 شهریور و بازسازی و تجهیز پارک ها ، پیاده روسازی و....

کیالاشکی بیان داشت : امیدوارم با دعای خیر مردم عزیز چالوس بتوانیم در جهت تامین  خواسته ها و انتظارات به حق در امور عمرانی ، فرهنگی و... در یکسال باقی مانده از عمر شورای پنجم موفق باشیم تا شرمنده مردم عزیزمان نشویم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها