موج
کدخبر : ۳۴۳۶۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343636

فرماندار تنکابن:

فرماندار تنکابن گفت: 76 پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت امسال در تنکابن به بهره برداری رسید که برای تکمیل این تعداد پروژه ها 590 میلیارد ریال هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، امیر حسینی جو اظهار داشت :   تکمیل پروژه‌های نیمه تمام گذشته از برنامه‌های مهم توسعه‌ای دولت در این شهرستان بود که با این سیاست و برنامه،‌ بخش زیادی از ۲۲۷ پروژه نیمه تمام گذشته با حمایت‌های دولت طی این سال ها تکمیل و بهره‌برداری شد.

وی ادامه داد:  به همین خاطر طی چند سال گذشته نه تنها هیچ پروژه جدیدی برای شهرستان تعریف نشد ، بلکه تلاش شد تا با جذب اعتبارات ویژه طرح های نیمه تمام را تکمیل و بهره برداری کنیم.

حسینی اذعان داشت: متاسفانه در سنوات گذشته با ۲۰ میلیون تومان یک پروژه میلیاردی را تجهیز کارگاه می کردند و پس از مدتی با مشکلات اعتباری مواجه می شد و در نتیجه این پروژه ها نه تنها تکمیل نمی شد بلکه سال های زیادی بلاتکلیف رها می شد.

فرماندار تنکابن رینگ شهری نشتارود ، راه تنکابن به الموت ، سد ازارود و بیمارستان فوق تخصصی را از جمله پروژه های ملی شهرستان تنکابن برشمرد و اظهار داشت : بیان مکرر کاستی ها و کمبودها در جلسات مشکلات را برطرف نمی کند و باید با اصلاح برخی قوانین دست و پا گیر در جهت رفع آنها تلاش کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها