موج
کدخبر : ۳۴۱۶۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341691

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران اعلام کرد:

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره به وجود پنج هزار پروژه نیمه کاره در استان، اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این طرح‌ها را هفت هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، نورمفید غلامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان مازندران با اشاره به وجود پنج هزار پروژه نیمه کاره در استان، اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این طرح‌ها را هفت هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: سهم مازندران از جمعیت کشور چهار درصد و از تولید ناخالص ملی ۳.۶ درصد است.

وی با بیان اینکه در حوزه شاخص‌های زیرساختی در برخی از حوزه‌ها تلاش‌های خوبی صورت گرفته است، گفت: مهار آب‌های سطحی استان به ۱۷ درصد رسیده است و از نظر دفع فاضلاب نسبت به میانگین کشوری عقب ماندگی داریم.

سعادتی رییس مجمع نمایندگان استان مازندران از تشکیل کارگروه ویژه متشکل از نمایندگان برای رصد مسائل استانی خبر داد و گفت: کارگروه ویژه ای با حضور نمایندگان مردم استان از جمله بابایی، فرزانه، علیپور و باقرزاده (ساری، قائم شهر، نور و بابلسر) برای توسعه و جهش تولید در استان تشکیل شده و مسائل استان را دسته بندی می‌کند تا در بودجه ۱۴۰۰ گنجانده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها