موج
کدخبر : ۳۳۷۹۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337913

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد:

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت : هزار و ۵۸۴ میلیارد ریال پارسال در بخش تولید شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران سرمایه گذاری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سید مصطفی موسوی اظهار داشت :  تکمیل و توسعه زیرساخت شهرک‌ها و حمایت از واحد‌های تولیدی و صنعتی، از اولویت‌های این شرکت است و در این راستا سال گذشته هزار و ۵۸۴ میلیاردریال در بخش تولید شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سرمایه گذاری شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه واحد‌های تولیدی و صنعتی و نیز سرمایه گذاران در کنار مباحث اقتصادی، به تولید ملی و اشتغالزایی کمک می‌کنند افزود: مزیت اصلی استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی علاوه بر تأمین امکانات زیربنایی توجیه پذیر و اقتصادی، زمینه حفظ مسائل زیست محیطی را فراهم کرده و با تجمیع واحد‌های تولیـدی و صنعتی در کنار یکدیگر، زمینه ایجـاد همکاری‌های جدید و هم افزایی واحد‌های تولیدی را بیشتر کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: از جمله مزایای استقرار جمعی واحد‌های تولیدی جلوگیری از هدر رفتن زمین‌های زراعی، حفظ محیط زیست، کاهش زمان ساخت و ساز صنعتی و حضور هرچه بیشتر در بازار رقابتی کالا‌ها است.

موسوی از در حال اجرا بودن عملیات روکش آسفالت و خط کشی راه دسترسی شهرک صنعتی مصطفی خمینی شهرستان ساری خبر داد و گفت: طرح‌های زیرساختی در حوزه‌های زیرسازی، آسفالت و روکش آسفالت در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف رفاه حال سرمایه گذاران و جلوگیری از هرگونه تداخل در عبور و مرور وسایل نقلیه و حمل محصولات واحد‌های تولیدی، اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: طرح روکش آسفالت شهرک صنعتی مصطفی خمینی ساری به طول هزار و ۵۰۰ متر و عرض ۶ متر، استفاده از هزار و ۵۰۰ تن آسفالت و هزینه اعتبار ۱۰ میلیاردریالی از محل منابع عمرانی انجام می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها