موج
کدخبر : ۳۳۶۳۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336319

شهردار نوشهر:

شهردار نوشهر گفت: نیروگاه زباله‌سوز نوشهر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور در آینده ای نزدیک افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علی امانی در نشست با خبرنگاران عضو انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران اظهار داشت :  نیروگاه زباله سوز نوشهر  یک پروژه بسیار مهم و با اهمیتی است و در آینده‌ای نزدیک به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور و به صورت حضوری نیز توسط نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و یا شخص وزیر کشور به صورت رسمی افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد:  همه تلاش ما خدمت صادقانه به مردم این شهر و توسعه آن است و خبرهای خوشی برای مردم نوشهر در راه است.

شهردار نوشهر اذعان داشت : نیروگاه زباله‌سوز نوشهر ‌از نظر فرآیند کاری در حال فعالیت با ظرفیت کم است .

شهردار نوشهر بیان داشت: بخشی از زباله‌های روزانه شهر نوشهر نیز از مدتی قبل به نیروگاه زباله‌سوز منتقل شدند و عملاً فرایند سوزاندن زباله‌ها شروع است.

وی با اشاره به اینکه زباله شهر نوشهر در ایام پیک مسافر به ۱۸۰ تن در روز می‌رسد تصریح کرد : بعد از افتتاح و بهره‌برداری رسمی از نیروگاه زباله‌سوز نوشهر دیگر چیزی به نام دفن زباله نخواهیم داشت و ۱۰۰ درصد زباله‌های منطقه در این نیروگاه سوزانده می‌شوند.

امانی گفت: نیروگاه زباله‌سوز نوشهر در واقع زباله‌های کل این شهرستان به جز بخش کجور را تحت پوشش می‌گیرد ولی شهرداری نوشهر این آمادگی را دارد تا زباله بخش کجور را نیز برای امحاء به نیروگاه زباله‌سوز نوشهر منتقل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها