موج
کدخبر : ۳۳۴۹۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334990

رئیس دادگستری چالوس:

رئیس دادگستری چالوس گفت : دستگاه قضایی به جایی رسید که بدون مماشات با همه نهادهای در حال مبارزه با فساد و احیای منابع طبیعی و حفظ حقوق بیت المال است

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علی ادبی فیروزجایی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت:برخورد قاطع با افرادی که به صورت اراذل و اوباش فعالیت داشتند انجام شد و مبارزه با فساد ادامه خواهد یافت و حفظ کرامت انسانی بسیار مهم است.

وی ادامه داد : دادگستری ملجا و پناهگاه مردم است و باید احساس کنند حقشان گرفته می شود و مظلومین احساس امنیت و عدالت داشته باشند و ظالمان احساس ترس داشته باشند و بدانند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

فیروزجایی تصریح کرد: آمار ورودی پرونده ها در سه ماهه نخست امسال 39752 فقره، رسیدگی شده و خروجی پرونده ها 43762 فقره و مانده پایان دوره تعداد 4705 فقره با عملکرد مثبت 4010 مورد است.

وی گفت : امروز اگر دستگاه قضایی با اقتدار و استقلال در مقابل فساد و ظلم ایستاده قطعا نتیجه تفکر الهی شهید بهشتی و حضرت امام (ره) و همچنین تفکرات ملکوتی حضرت امام خامنه ای است.

رئیس دادگستری چالوس اذعان داشت:  سیاست کلی مرجع قضایی مبارزه با فساد، حفظ حقوق بیت المال، پیشگیری از وقوع جرم، حفظ کرامت انسانی، حفظ حقوق زندانیان و احیای حقوق عامه است.

وی گفت: در دوره مدیریت جدید دستگاه قضا مبارزه با فساد و حفظ کرامت انسانی و احیای فرهنگ صلح و سازش در اولویت قرار گرفته و ما هم در همین راستا سعی کردیم که فعالیت قاطعی داشته باشیم.

رئیس دادگستری چالوس تاکید کرد: امروز دستگاه قضایی به جایی رسیده که در بحث حفظ حقوق بیت المال و مبارزه با فساد بدون هیچ مماشات با همه عوامل در این بخش مبارزه می کند.

وی بیان داشت: در حوزه شهرستان هم در مبارزه با مفاسد، حفظ حقوق بیت المال و احیای منابع ملی و اجرای احکام گام های قاطعی برداشته شد. احکامی داشتیم که حدود ۱۲ سال اجرا نشده بود اما در این مدت اجرایی گردید و در همین راستا تمام احکام قضایی که راجع به منابع ملی صادر شده را اجرا خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها