موج
کدخبر : ۳۳۱۳۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331374

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: توسعه فضاهای فرودگاهی از اولویت ها توسعه ای مازندران است و مردم از توسعه اینچنینی خوشحال و خرسند خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان در مراسم بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر اظهار داشت: این اقدام خوب اتفاقی نبوده و بر اساس مطالعات انجام شده و نشانگر توجه نظام و دولت به توسعه رامسر است.

وی ادامه داد: بدون شک در پی توسعه باند و فراهم شدن زمینه برای نشستن هواپیما های بزرگ تر و جلب و جذب سرمایه گذار و گردشگر، مردم نیز خوشحال و خرسند می شوند و خوشحالی مردم ما را هم خرسند می کند.

حسین زادگان تصریح کرد : رامسر قطب گردشگری کشور است و بهمین دلیل با توجه دولت، حمایت وزیر راه و شهرسازی و پیگیری های استانی و شهرستانی و مردمی این اتفاق مهم رقم خورده است.

استاندار مازندران بیان داشت: توسعه زیر ساخت ها و ساختارها موجب رونق و پیشرفت در سایر بخش ها بویژه گردشگری و  اقتصادی می گردد.

وی تاکید کرد: مازندران خدمات ملی را با امکانات محلی ارائه می دهد ولی در پروژه توسعه فرودگاه رامسر امکانات ملی تجهیز شده است که این مهم مرهون‌ توجه دولت و پیگیری ها و حمایت های وزیر راه و شهرسازی می باشد.

استاندار مازندرا بیان داشت: در حوزه محورهای مواصلاتی در استان  اتفاقات خوبی صورت گرفته است و به نوعی ۶۰ درصد از پروژه های راه و شهرسازی مازندران در این دوره  محقق شده است.

حسین زادگان اظهار داشت : پروژه محور تنکابن به  الموت قزوین نیاز به بیش از ۲  هزار میلیارد تومان اعتبار  دارد که با پیگیری های صورت گرفته و رفع موانع و ورود بخش خصوصی در آینده شاهد افتتاح این پروژه مهم  می باشیم و پروژه ی کریدور شرق به غرب مازندران نیز به عنوان یک اولویت با حمایت های وزیر راه و شهرسازی در مسیر اجرا قرار خواهد گرفت.

استاندار مازندران گفت: روحیه مطالبه گری در مردم، موجب توسعه و پیشرفت استان می گردد لذا پرداختن به متن واقعی مطالبات موجب تحرک مدیران و دستگاه های اجرایی نیز می شود و تنها در سایه وحدت و همدلی می توان به اعتلا و شکوفایی مازندران امید داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها