موج
کدخبر : ۳۳۰۱۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330146

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی مازندران از رهاسازی ۲۰ هزار متر از اراضی ملی به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در یکی از روستاهای ییلاقی شهرستان چالوس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی تصرف مقادیر قابل توجهی از اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از مناطق ییلاقی مرزن آباد شهرستان چالوس موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در جریان رسیدگی به این پرونده، پس از هماهنگی های قضائی با همکاری ماموران پلیس آگاهی و اداره منابع طبیعی، زمین های تصرف شده به متراژ 20 هزار و 444 متر مربع رها سازی و حصار ایجاد شده در اطراف آن تخریب شد.

فرمانده انتظامی مازندران ارزش زمین رهاسازی شده از چنگ این متهم را بالغ بر 150 میلیارد ریال عنوان و بیان کرد : متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

سردار میرزایی تجاوز به منابع طبیعی را تجاوز به حقوق و سرمایه های عمومی همه مردم به ویژه نسل آینده جامعه دانست و گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای جلوگیری از آن، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها