موج
کدخبر : ۳۳۰۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330022

مدیرکل صدا و سیما مازندران:

مدیرکل صدا و سیمای مازندران گفت: ارکستر ۱۰ هزار شهید دفاع مقدس استان همزمان با هفته دفاع مقدس در استان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، هادی ابراهیمی اظهار داشت: چهلمین سالگرد دفاع مقدس می‌تواند مانند چهلمین سال انقلاب دستاوردهای خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال براندازی انقلاب در چهلمین سال پیروزی انقلاب بود و اغتشاشات و حوادثی را در دی و آذر ۹۸ به وجود آورد که ترفندها و دسیسه‌های دشمنان خنثی شد و مهر محکمی بر تأیید نظام مقدس جمهوری اسلامی زده شد و آمریکا در یک سراشیبی عظیم فرو رفت.

ابراهیمی با اشاره به شهادت سردار حاج «قاسم سلیمانی» گفت: با شهادت این سردار بزرگ جمهوری اسلامی دستاورد بزرگی را از دست داد اما با شهادتش یک سرمایه اجتماعی و همبستگی ملی ایجاد شد.

وی با بیان اینکه امروز هر چه داریم از دفاع مقدس است، عنوان کرد: کارگروه فضای مجازی یکی از تأثیرگذارترین گروه‌های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس است.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران با اشاره به اینکه مازندران سابقه عظیم و گسترده‌ای در دفاع مقدس دارد، وجود لشکر ۲۵ کربلا و تقدیم بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید را از دستاوردهای عظیم استان برشمرد و گفت: پاسداشت دفاع مقدس بیان ارزش‌های مردم است و به زیبایی باید برای مردم تبیین شود.

ابراهیمی ادامه داد: باید تلاش کنیم با بکارگیری دستگاه‌های فرهنگی و مراکز متصل و وابسته به این فضا فصل نوین و ارزشمندی را در حوزه دفاع مقدس ارائه بدهیم.

این مسئول همچنین از تشکیل ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز مازندران خبر داد و با بیان اینکه این ستاد با محوریت تولیدات فاخر حوزه دفاع مقدس شکل گرفت، گفت: برگزاری ارکستر ۱۰ هزار شهید مازندران یکی از برنامه‌های سال جاری است.

وی ادامه داد: همچنین در حوزه سریال، مستند و نمایش‌های رادیویی تولیدات فاخری خواهیم داشت و تولید سریال تلویزیونی نیز در سال جاری از دیگر اقدامات این سازمان در چهل سالگی دفاع مقدس است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها