موج
کدخبر : ۳۲۹۶۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329601

فرماندار محمودآباد تاکید کرد:

فرماندار محمودآباد گفت : پیشگیری از بروز تلفات انسانی، ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، ارائه خدمات مناسب رفاهی و بهداشتی برای گردشگران، ارتقاء کمی و کیفی طرح سالم سازی دریا از مهمترین رویکرد فعالیت های ستاد ساماندهی دریا در سالجاری خواهد بود. ‎

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علیرضا شریعت اظهار داشت: اگر برنامه مشخصی برای ساماندهی طرح های دریا و تامین زیر ساختهای مورد نیاز مسافران در ساحل را نداشته باشیم این فرصت تبدیل به تهدید خواهد شد.

وی ادامه داد:  بازگشایی فعالیت های طرح های دریا در سال جدید متناسب با پروتکل های بهداشتی و مدیریت شیوع کرونا برابر مصوبات ستاد استانی و ملّی مقابله با ویروس کرونا خواهد بود.

شریعت با اشاره به آغاز فصل گرما و پیش بینی حضور گردشگران و تعطیلات پیش رو در ایام خرداد ماه سالجاری گفت: باید هر چه سریعتر فعالیت های دبیرخانه ستاد ساماندهی سواحل و متناسب با آن کمیته های نه گانه فعال شود.

وی بیان داشت: با اقدامات موثری که در تابستان سال گذشته در راستای ساماندهی سواحل شهرستان و کنترل میزان غریق و همچنین افزایش نسبی امکانات در راستای جلب رضایت عمومی و حفظ امنیت اجتماعی صورت گرفت ، تلاش می شود تا با تجربیات بدست آمده زمینه های خدمات بهتر به گردشگران نیز در سالجاری فراهم شود.

فرماندار محمود آباد تصریح کرد : اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در راستای صیانت از حقوق و امنیت اجتماعی، ایجاد تاسیسات زیربنایی برای رفاه گردشگران ساحلی، ارائه خدمات مطلوب و تامین امنیت جانی و حفظ سلامت عمومی از مهمترین برنامه هایی است که در برنامه های امسال این ستاد به آن توجه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها