موج
کدخبر : ۳۲۵۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325979

معاون استاندار مازندران:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: با پیگیری های استانداری مازندران، آگهی فروش سهام شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران فعلاً لغو گردید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسن خیریانپور اظهار داشت: متعاقب آگهی که اخیراً از طرف هیات مدیره شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا مبنی بر فروش 58/06درصد سهام شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران صادر شده بود با پیگیری های استاندار مازندران و همچنین پیگیری های این معاونت در روز جاری توسط مدیرعامل این شرکت فعلاً فروش سهام یادشده لغو گردید. ‎

وی ادامه داد :در سال 1398 با پیگیری های استاندار  مازندران جلسه ای در تاریخ 1398/4/30 به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد که منتهی به اخذ 7 مصوبه اختصاصی برای شرکت چوب و کاغذ گردید و نتیجه این اقدامات افزایش تولید و تثبیت اشتغال در بزرگترین کارخانه کاغذ سازی کشور شد.  

خیریانپور تصریح کرد: طی مذاکره ای که  استاندار مازندران با مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا  انجام داد مقرر گردید در آینده نزدیک جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران تشکیل و پاره ای از مشکلات مطروحه و اقدامات اصلاحی نیز رسیدگی و مورد اتخاذ تصمیم قرار گیرد.    

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها