موج
کدخبر : ۳۲۲۲۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322266

رئیس اتاق اصناف شهرستان چالوس:

رئیس اتاق اصناف شهرستان چالوس گفت: تعطیلی واحدهای صنفی طبق دسشتور ستاد مقابله با کرونا استان مازندران در راستای سلامت مردم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، رحمت الیکایی اظهار داشت: از زمان دستور سازمان صمت در مورد تعطیلی واحدهای صنفی در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان چالوس نیز اطلاع رسانی انجام و اکثر واحدهای صنفی همکاری لازم را داشتند.

وی ادامه داد: از همکاری و همیاری امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه و رئیس اداره صمت شهرستان چالوس بابت کمک در تهیه و تولسد ماسک و الکل توسط چند واحد صنفی شهرستان چالوس در جهت رفع نیازهای مردم نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

الیکایی بیان داشت: امروز با توجه به بررسی ها و بازدید هایی که داشتیم حدود 95 درصد واحدهای صنفی در شهرستان چالوس تعطیل بودند که نیاز است مابقی واحدهای صنفی نیز در راستای حفظ سلامت مردم و خودشان نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی خود اقدام کنند زیرا بهترین و امن ترین مکان منزل است.

رئیس اتاق اصناف بیان داشت: با دستور ستاد استانی مبارزه با کرونا واحدهای صنفی مانند مواد غذایی ، گوشت ، مرغ و میوه در این روزهای بحران کرنایی باز است و بعضی از واحدهای صنفی نیز در یک حرکت ابتکاری به صورت آن لاین نیاز شهروندان را رفع می کنند.

وی بیان داشت: از همراهی و همکاری اعضای اتاق اصناف شهرستان چالوس و روسای اتحادیه های صنفی این شهرستان نیز نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها