موج
کدخبر : ۳۱۹۹۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319999

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت: امسال با به کارگیری فیبر نوری و تجهیزات ارتباطی در بیش از ۶۰ روستای استان مازندران که به لحاظ شبکه کابلی دچار فرسودگی و یا سرقت بودند تمام مشکلات ارتباطی این مناطق رفع و پهنای باند خیلی خوبی به این روستا‌ها افزوده شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، اصغرپور اظهار داشت  : همه ساله با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز و حضور گردشگران نوروزی در این استان مشکلاتی در جاده‌های هراز و کندوان برای مشترکان همراه اول پیش می‌آمد که امسال آپلینک این سایت‌ها با متصل شدن به فیبر نوری از پهنای باند خیلی خوبی برخوردار شدند.

وی ادامه داد : با اجرای دو پروژه بزرگ شبکه دولت و پایش تصویر در استان در ۲ ماه اخیر تحول چشمگیری در راستای استفاده از تکنولوژی ایجاد شده است.

اصغرپور تاکید کرد : در این مدت نزدیک به ۴۰۰ اداره کل سازمان و به خصوص دهیاری‌ها در راستای استفاده از شبکه داخلی و شبکه ملی، به شبکه دولت متصل شدند.

مدیر منطقه مخابرات مازندران بیان داشت:  در زمینه پایش تصویر (جمع آوری تصاویر دوربین‌های شهری و بین‌شهری) به لحاظ تامین آپلینک فیبر نوری انجام دادیم و این پروژه مخابرات در کنار سازمان‌های متولی دارد راهبری میکند تا کنون هم ۱۰ شهر مازندران به شبکه وصل شدند و ۱۲ شهر دیگر هم تا پایان امسال به شبکه وصل می‌شوند.

اصغرپور گفت: در قالب پروژه uso هم که اداره کل فناوری اطلاعات به نمایندگی از دولت متولی پروژه است و مجری پروژه در مازندران مخابرات استان است در دو محور سوادکوه و هزارجریب بهشهر به طول ۱۲۰ کیلومتر پروژه در حال انجام است که تا پایان سال به پایان می‌رسد و مسیر دودانگه ساری و جاده هراز نیز بعد از عید کلید خواهد خورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها