موج
کدخبر : ۳۷۵۱۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375131

علی رسولیان در جریان سفر به لرستان:

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، گفت: سرمایه‌گذارانی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سرمایه‌گذاری کنند، علاوه بر مشوق‌های درنظر گرفته شده، از تخفیف 50 درصد واگذاری زمین برخوردار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، علی رسولیان معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفر به لرستان، گفت: سرمایه‌گذاران در شهرکها و نواحی صنعتی کشور، از تخفیف 50 درصدی برخوردار می‌شوند.

وی که در جریان بازدید از شهرک صنعتی الیگودرز سخن می‌گفت، تصریح کرد: این تخفیف 50 درصدی بابت حق انتفاع واگذاری زمین است که در راستای تحقق سیاست حمایت از تولید صورت گرفته و می‌گیرد.

رسولیان، ادامه داد: همچنین با توجه به سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، 30 درصد مشوق بهره‌برداری پیش از موعدِ مشمول واحدهایی که قبل از زمان مقرر، واحد خود را به بهره‌برداری برسانند در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، افزود: 5 درصد مشوق نیز جهت واگذاری عرصه‌های بزرگ در نظر گرفته شده تا در واگذاری زمین به سرمایه‌گذارانی که چند هکتار درخواست کرده‌ و قصد راه‌اندازی مجموعه‌های عظیم را دارند، لحاظ شود.

صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی

*هدف سازمان، حمایت از فعالان اقتصادی ایران است

علی رسولیان، گفت: هدف ما در سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، حمایت از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی است، لذا علاوه بر تخفیفات اشاره شده، 10 درصد تخفیف نیز جهت ناهمواری زمین‌های واگذار شده، متناسب با شیب زمین و برآوردهای فنی در حق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی کارسازی خواهد شد که امیدواریم سرمایه‌گذاران از این فرصت بوجود آمده بهره لازم را ببرند و ما شاهد رشد و توسعه و رونق تولید در کشور باشیم.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها