موج
کدخبر : ۳۱۷۲۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317229

در هشتمین روز از دهه فجر صورت گرفت؛

هم‌زمان با ایام الله دهه فجر انقلاب، کارگاه تولید کاتریج پرینتر در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، کارگاه تولید کاتریج پرینتر «فراز مهر» در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

بر اساس این گزارش، در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان، فرماندار خرم آباد و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان، کارگاه تولید کاتریج فراز مهر افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان در حاشیه این آئین، تصریح کرد: شرایط فعالیت شرکت فراز مهر در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد به گونه‌ای تسهیل شده تا ما در هشتمین روز از دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، شاهد افتتاح این مجموعه تولیدی و بهره‌برداری از آن هستیم.

رازانی، افزود: حجم سرمایه‌گذاری اولیه این کارگاه 50 میلیارد ریال است که این حجم از سرمایه‌گذاری بدون اخذ تسهیلات از بانک‌های عامل صورت گرفته، لذا امیدواریم در توسعه استان لرستان نقشی اثرگذار داشته باشد.

شهرکهای صنعتی لرستان کاتریج فراز مهر

سرمایه‌گذاری اولیه کارگاه کاتریج فراز مهر 50 میلیارد ریال است

در همین رابطه، زمانی، مدیر کارگاه فراز مهر نیز، گفت: خوشبختانه تولید کاتریج در انحصار این شرکت است و قیمت‌گذاری‌ها هم با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی جامعه هدف صورت می‌گیرد.

کارگاه تولید کابین آسانسور در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد نیز افتتاح شد

گفتنی است در ادامه این مراسم، کارگاه تولید کابین آسانسور مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد نیز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها