موج
کدخبر : ۳۱۱۸۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311839

امام جمعه دلفان:

امام جمعه دلفان در راهپیمایی عظیم مردم این شهرستان در واکنش به شهادت سردار سلیمانی، گفت: با شهادت حاج قاسم، هزاران سردار مقابل آمریکا و همدستانش خواهند ایستاد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری امام جمعه دلفان در راهپیمایی عظیم مردم این شهرستان، گفت: انتقام شهادت سردار قاسم سلیمانی را با فتح قدس می‌گیریم.

وی، تصریح کرد: نجات یعنی در راه دین تکه تکه شدن، نجات یعنی زیر بار ظلم نرفتن، نجات یعنی لبخند خدا را دیدن، لذا راه نجات همه ما، راه ولایت و شهادت است.

امام جمعه دلفان، افزود: مصیبت عظمی شهادت مالک اشتر رهبری، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به ملت همیشه بیدار ایران بزرگ تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم.

وی که با لباس مقدس نیروی بسیج در آئین نماز جمعه و راهپیمایی عظیم مردم این شهرستان شرکت کرده بود، ادامه داد: دولت تروریسم آمریکا عامل حمله به سفارت خود در عراق را جمهوری اسلامی ایران قلمداد نمود و رهبری عزیز و مقتدرمان این سخن را تکذیب کردند و افزودند ملت ایران اهل جنگ نیست و اگر جنگ شود از رو به رو می‌جنگد، لذا ملت عراق خودشان به همه چیز آگاهند.

یکی از بندهای FATF، تحویل سردار قاسم سلیمانی بود

جمیاری، خاطرنشان کرد: از بندهای FATF تحویل دادن سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی بود، ولی ایران چنین کاری را نکرد.

او، افزود: اگرچه عاملان جنایتکار استکبار جهانی، ناجوانمردانه این سردار پرافتخار و مقتدر را از ایران و مقاومت گرفتند اما، بدانند که با گرفتن یک سردار، هزاران سردار در مقابل خود خواهند دید و باید منتظر پاسخ ایران و مقاومت باشند.

انتقام خون شهید قاسم سلیمانی، فتح قدس است

جمیاری تاکید کرد: انتقام سپهبد قاسم سلیمانی یعنی فتح قدس، لذا به زودی، جهان زمان نبود آمریکا را به خود خواهد دید.

راهپیمایی مردم دلفان سردار قاسم سلیمانی

سپهبد شهید قاسم سلیمانی یک سردار فرامنطقه‌ای بود

امام جمعه دلفان، گفت: سپهبد شهید قاسم سلیمانی یک چهره فراجناحی و فرا منطقه ای بود. لذا راه او، یک هدف و یک طریق است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها