English

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین:

نقش بانوان در مدیریت مصرف بسیارتاثیر گذار است

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت:نقش بانوان در مدیریت مصرف بسیارتاثیر گذار است و در سال گذشته شاهد مشارکت خانواده همکاران شرکت در اجرای طرح مدیریت مصرف (20=1)بودیم.

نقش بانوان در مدیریت مصرف بسیارتاثیر گذار است
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

،همایش خانوادگی پویش با انرژی و تجلیل از برگزیدگان مسابقه مدیریت مصرف بانوان همکار در سال گذشته و جشن تکلیف فرزندان همکاران در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق قزوین برگزار شد.

در این مراسم که یوسف اینانلو سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین، معاونان و مدیران و خانواده های همکاران نیز حضور داشتند، ۲۷ نفر از دختران همکاران شرکت رسیدن به سن تکلیف را جشن گرفتند.

سرپرست شرکت توزیع برق استان قزوین در این مراسم با تبریک دهه کرامت، هفته روابط عمومی و روز دختر و گرامیداشت هفته جمعیت وتاکید بر اهمیت جوانی جمعیت در آینده کشور، اظهار داشت: از مدیر دفتر روابط عمومی و همکاران ایشان که در برگزاری برنامه های متعدد و مختلف شرکت در طول سال برنامه ریزی خوبی دارند و در انعکاس اخبار و فعالیتهای شرکت تلاش قابل تقدیر و موثری داشته اند تشکر می کنیم.

وی افزود: یکی از رسالتهای مهم امور فرهنگی و روابط عمومی شرکت اطلاع رسانی درست و بموقع و فرهنگ سازی با کمک رسانه ها در اجرای مدیریت مصرف است که خوشبختانه در سالهای اخیر شاهد کسب رتبه های برتر کشور در حوزه فعالیت در فضای مجازی، کسب شاخصهای اطلاع رسانی گسترده به مشترکان در محور مدیریت مصرف، رعایت استانداردهای علمی در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و مدیریت راهبردی روابط عمومی و خلاقیت در کار بودیم که به ارتقای جایگاه شرکت کمک کرده است.

سرپرست شرکت توزیع برق استان قزوین از خدمات و تلاش مجموعه همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان نیز تقدیر کرد و افزود: جایگاه شرکت در خدمت رسانی مطلوب به مردم به واسطه تعهد و تخصص همکاران فنی و ستادی است و امیدواریم با تداوم همکاریها بتوانیم در تامین انرژی پایدار مشترکان همچنان موفق عمل کنیم.

اینانلو در جمع همکاران و خانواده آنها در خصوص اهمیت مدیریت مصرف با اشاره به همایش پویش با انرژی و راههای مشارکت در این پویش گفت: با توجه به ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی همچنان به همکاری همه مشترکان نیازمندیم و انتظار داریم در این پویش بزرگ وملی که برای تشویق مردم در مدیریت مصرف برق پیش بینی شده نیز شرکت کنید. وی ادامه داد : امسال برای تشویق مردم به کاهش مصرف طرح جدیدی به صورت سراسری اجرا می شود که مردم می توانند از طریق کد دستوری #۱۵۲۱ *و اپلیکیشن با انرژی در اجرای این طرح مشارکت کنند.

وی افزود: اگر مشترکان در اجرای این طرح ۲۱ هفته ای در پیک تابستان از ۱۵ اردیبهشت بمدت ۲۱ هفته، مصرف برق خود را ۱۵ درصد نسبت به سال قبل کاهش دهند می توانتد از جوایز نفیسی شامل ۶۰۰ دستگاه خودرو، صدها دستگاه تبلت، کنسول بازی و هزاران جوایز ارزشمند دیگر برخوردار شده و شرکت توزیع را در تامین انرژی پایدار در تابستان همراهی کنند.

این مسئول ادامه داد: نقش بانوان در مدیریت مصرف بسیارتاثیر گذار است و در سال گذشته شاهد مشارکت خانواده همکاران شرکت در اجرای طرح مدیریت مصرف (20=1)بودیم و ۱۷ خانواده توانستند با کاهش مصرف برق بعنوان برگزیده طرح در سطح شرکت انتخاب شوند که از آنها تجلیل می شود. اینانلو از مشترکان استان بویژه خانواده ها خواست با رعایت الگوی مصرف در پیک تابستان امسال نیز همراه شرکت توزیع نیروی برق باشند و در عبور ایمن از دوره اوج مصرف مشارکت داشته باشند.

در ادامه از سارا السادات جبارزاده مشاور سابق امور بانوان وخانواده شرکت و همکاران برگزیده پویش مدیریت مصرف خانوادگی سال گذشته تجلیل شد.

سخنرانی مذهبی ، مولودی خوانی، اجرای استندآپ کمدی، اجرای موسیقی و برگزاری مسابقات شاد و جذاب خانوادگی از دیگر برنامه های این مراسم بود که بمناسبت دهه کرامت اجرا شدودر پایان با اجرای جنگ شاد و مفرح  ۲۷ نفر از دختران همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان رسیدن به جشن تکلیف را جشن گرفتند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه