English

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قزوین خبر داد؛

مساعدت ۱۸میلیارد ریالی حامیان اکرام خارج از کشور

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قزوین از مساعدت ۱۸ میلیارد ریالی حامیان خارج از کشور به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین خبر داد.

مساعدت ۱۸میلیارد ریالی حامیان اکرام خارج از کشور
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، امانی معاون توسعه مشارکتهای کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد : طرح ایتام و محسنین کمیته امداد فقط مختص خیرین و نیکوکاران داخل کشور نمی باشد بلکه خیرین خارج از کشور نیز با استقبال خوبی در این طرح شرکت نموده اند .

وی اظهار داشت : در حال حاضر ۱۱۵ حامی ایرانی مقیم خارج از کشور حمایت از ۵۳۶ فرزند معنوی تحت پوشش کمیته امداد را برعهده دارند .

وی ادامه داد : در سال گذشته حامیان خارج از کشور در مجموع کمکهای نقدی و غیر نقدی ۱۸ میلیارد ریال به ایتام مساعدت نمودند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۸ رشد داشته است .

معاون مشارکتهای مردمی عنوان کرد : در طی سال گذشته با مشارکت حامیان طرح اکرام که در خارج از کشور هستند ، تعداد ۵ مسکن مددجویی برای ایتام تحت حمایت احداث و تحویل این خانواده ها گردید .

ایشان تصریح کرد : مردم خیر و نیکوکار استان قزوین می توانند از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری از طریق سامانه ekram.emdad.ir  و یا ارسال ۱ به سر شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۸  در طرح اکرام شرکت نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه