English

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

اندیشه جوانان نخبه جهاد کشاورزی معطوف به نجات دشت قزوین باشد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اندیشه جوانان و نخبگان بخش کشاورزی بایستی معطوف به نجات دشت قزوین باشد.

اندیشه جوانان نخبه جهاد کشاورزی معطوف به نجات دشت قزوین باشد
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، محمد حسین عطایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در نشست هم اندیشی حوزه اجرایی و تحقیقاتی بخش کشاوزی با نهادهای دانشگاهی و علمی و ستاد نخبگان استان با محوریت پایدارسازی دشت قزوین که همزمان با ۱۴ بهمن ماه روز جهادکشاورزی؛ جوانان، نخبگان و تولید دانش‌بنیان با  حضور معاونین و مدیران این سازمان، مشاور رئیس سازمان در امورجوانان و نخبگان سازمان و کارشناسان جوان و نخبه جهادکشاورزی در مجموعه باغستان برگزار شد افزود: نجات دشت قزوین از مهمترین و بزرگترین طرح های بخش کشاورزی استان محسوب می شود و همه پروژه ها بایستی حول محور این طرح مهم حرکت کند بنابراین بایستی ایده های جوانان نخبه و تحصیلکرده سازمان به این امر مهم باشد.

وی اظهارداشت: برای اندیشه‌ورزی و همفکری در خصوص پایدارسازی دشت قزوین باید از ظرفیت جوانان و نخبگان حوزه های اجرایی و  تحقیقاتی بخش کشاوررزی استفاده شود تا چالش ها و تنش های دشت قزوین شناسایی و راه حل های مناسب برای پایدار سازی دشت قزوین اندیشیده شود.

عطایی یادآور شد:جهاد کشاورزی با گستردگی کار برای دستیابی به تولید اقتصادی و رسیدن به توسعه پایدار تلاش می کند و در این مسیر نیازمند بهره گیری از فکر، اندیشه و ایده های جوانان و نخبگان است.

وی تاکید کرد: با مشارکت جوانان تحصیلکرده و نخبه در بخش کشاورزی می توان در راستای ارتقای تولید و رسیدن به توسعه پایدار گام برداشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با هدف پویایی بیشتر بایستی از پتانسیل، ظرفیت و خلاقیت سرمایه انسانی جوانان در تصمیم گیری های سازمان استفاده کرد و فضای حضور موثر را برای آنان فراهم کرد.

عطایی با اشاره به اینکه بخش از بدنه این سازمان را جوانان تحصیلکرده تشکیل می دهند افزود: شجاعت، ریسک پذیری بالا، توان و انرژی مضاعف از مهمترین ویژگی های قشر جوان است که بایستی تلاش شود و در یک فرآیند زمانی قابل قبول و ساختاری مناسب انتقال تدریجی امورات و قدرت به صورت منطقی به جوانان سازمان انجام گیرد.

گفتنی است؛ در این نشست کارشناسان جوان و تحصیلکرده سازمان جهاد کشاورزی استان نظرات، ایده ها و پیشنهادات خود را برای نجات دشت قزوین ارائه دادند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر