موج
کدخبر : ۳۹۸۶۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-398681

فصل جدید «دست فرمون» با اجرای کامران تفتی و در دو بخش گروه های امدادی و باشگاه اتومبیلرانی برای پخش آماده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقه بزرگ دست فرمون  به تهیه‌کنندگی محمود محمودی و اجرای کامران تفتی ضبط خود را آغاز و درحال حاضر مشغول برگزاری و ضبط مسابقات گروه‌های امدادی شرکت کنندگان استان‌های مختلف کشور است.

ضبط این مسابقه پیش از این قرار بود ابتدای تابستان شروع شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ ایمنی عوامل و شرکت‌کنندگان مسابقه، به تعویق افتاد.

نمایی از برنامه دست فرمون

فصل جدید «دست فرمون» قرار است به صورت گسترده‌تری نسبت به دو فصل پیشین خود مقابل دوربین رود و شامل دو بخش اصلی مسابقات گروه‌های امدادی و باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» می‌شود.

بخش امدادی این مسابقه که اتفاقی نو در «دست فرمون» محسوب می‌شود شامل ۳۰ تیم از استان‌های مختلف کشور است که به این مسابقه معرفی شده‌اند تا سرعت عمل و مهارت‌های خود را مورد آزمایش قرار دهند.

بخشی از برنامه دست فرمون

باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» نیز شامل چهار گروه است که مربیان مسابقه پس از اردوهای ۱۰ روزه خود در شهرهای ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران بهترین راننده‌های گروه خود را از میان ۲۰ شرکت‌کننده انتخاب کرده‌اند و حالا قرار است در پیست «دست فرمون» شاهد رقابت آن‌ها باشند.

محسن جعفری، شروین یگانه، فرهاد مطلبی و یلدا مرادی مربیان فصل سوم باشگاه اتومبیلرانی «دست فرمون» هستند.

دست فرمون با اجرای کامران تفتی

فصل نخست این مسابقه اتومبیلرانی که یکی از بزرگترین برنامه‌های میدانی تلویزیون به‌حساب می‌آید، سال ۹۸ با اجرای کامبیز دیرباز  و فصل دوم آن، شهریور ۹۹ و با اجرای کامران تفتی از شبکه نسیم پخش شد.

فصل سوم مسابقه بزرگ «دست فرمون» درحال حاضر هم‌زمان با ضبط مراحل فنی آماده‌سازی مسابقات خود را شروع کرده و قرار است به زودی روانه آنتن شبکه نسیم شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`