موج
کدخبر : ۳۸۵۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385534

برنامه «تهران تو» رادیو تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، برنامه تهران تو این روزها به قطعی برق، کم آبی و صرفه جویی در مصرف آب، توزیع واکسن کرونا و... اختصاص یافته است.

حماد خزائی تهیه کننده برنامه «تهران تو» ضمن اعلام این خبر گفت: صد درصد این برنامه به مخاطبان و مردم تعلق دارد. همراهان تهران تو با این برنامه خودمانی هستند و حرف دلشان را به راحتی و آزادانه درباره مسائل روز جامعه و موضوع هایی که در برنامه مطرح  می شود، بیان می‌کنند و.... برای آگاهی بیشتر درباره این برنامه با ما همراه شوید.

برنامه«تهران تو» رادیو تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه پخش می شود، شماره تلفن های ۲۲۶۵۲۴۶۶ و ۲۲۶۵۲۴۶۵ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۹۴ برای شما مخاطبان در نظر گرفته شده است تا شنوندگان  رادیو، دغدغه ها، نیازها وخواسته ها و هر آنچه که این روزها با آن دست به گریبان هستید را با برنامه مطرح کنند.

سازندگان اعلام کرده اند، تمام مطالبه های به حق و حتی نقد شما همراهان برنامه تهران تو به گوش مسوولان می رسد.

وی تصریح کرد: شنیدن صدای مردم و انعکاس مطالبات به حق و دغدغه های شهروندان بسیار ارزشمند و با اهمیت است.

به گفته این تهیه کننده؛ موضوعات و سئوالات هر برنامه با توجه به درخواست های مخاطبان و تماس های مکرر آنها یا بر اساس رویدادهای جاری و مسائل روز جامعه انتخاب می‌شود و مخاطبان درباره این موضوعات دیدگاه‌ها و نظرات خودشان را کاملا آزاد و شفاف مطرح می کنند.

موضوع های این روزهای برنامه تهران تو به کم آبی و صرفه جویی در مصرف آب، قطعی برق، توزیع واکسن کرونا، انتظار مردم از شهردار آینده پایتخت و... اختصاص یافته است. به درخواست مخاطبان موضوع برنامه چهارشنبه ( ۱۶ تیرماه) درباره مالیات است.

برنامه تهران تو به منظور بحث و تبادل نظر با مخاطبان از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و موج ی.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز تهیه و پخش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها