موج
کدخبر : ۳۶۸۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368344

اخبار تئاتر؛

فراخوان ششمین دوره پروژه چهارفصل تئاتر ایران با عنوان «کودک و محیط زیست» منتشر و هیات داوران سومین جشنواره تئاتر کوتاه کیش معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید اسدی، آرش دادگر و نادر فلاح نمایش‌های ساحلی و کافه ای در سومین جشنواره ملی تئاتر کوتاه کیش را داوری می‌کنند.

لازم به ذکر است که بخش کافه‌ای به دلیل پاندمی کرونا به صورت پخش فیلم آثار برگزار می‌شود.

جشنواره­ تئاتر کوتاه کیش با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش سومین دوره‌ جشنواره را از ۱۳ لغایت۱۵ اسفندماه۱۳۹۹ با رعایت کامل پروتکل­ های بهداشتی برگزار می کند.

سومین جشنواره تئاتر کوتاه کیش با دبیری عباس نجاری در سه بخش‌ مسابقه نمایش‌های کافه‌ای، ساحلی و طرح‌ها و ایده‌های اجرایی مکتوب برگزار می شود.

این جشنواره با هدف تلاش برای گسترش، حمایت و تقویت جایگاه تئاتر محیطی و تئاتر کوتاه، هویت بخشی به نمایش ­های کافه ای و ساحلی حمایت از گونه ها و اشکال مختلف اجرایی تولید و حمایت از  طرح­ ها و ایده ­های خلاق نمایشی در جزیره کیش برگزار می شود.

فراخوان ششمین دوره پروژه «چهار فصل تئاتر ایران» منتشر شد

فراخوان ششمین دوره پروژه چهارفصل تئاتر ایران  با عنوان «کودک و محیط زیست» منتشر شد.

ایوب آقاخانی مدیر دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و طراح و مسئول پروژه «چهارفصل تئاتر ایران» از انتشار ششمین فراخوان از دور نوین این پروژه جامع ملی آموزش نمایشنامه نویسی، این بار با عنوان «کودک و محیط زیست» خبر داد.

کارگاه های فصل پنجم این پروژه ششم اسفند برگزار شد و شرکت کنندگان در آن فصل با عنوان مدافعان سلامت در حال بازنویسی نهایی آثار خود هستند.

برای خواندن متن کامل فراخوان اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها