موج
کدخبر : ۳۶۷۰۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367099

هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از 7 اسفندماه در خانه هنرمندان ایران برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جشن تصویر سال یکی از رویدادهای عکاسی است که سالانه در اسفندماه توسط سیف الله صمدیان برپا می شود. علیرغم اینکه سال گذشته برنامه های جشن تصویرسال لغو شد، امسال نیز قرار است سیف‌اله صمدیان، دبیر جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر روز سه‌شنبه 5 اسفند‌ماه، جزییات بخش‌های مختلف این دوره از تصویر سال را همراه با معرفی بخش‌های ویژه، پروژه‌های منتخب سال و اسامی هیأت داوران این دوره برای حفظ سلامت اهالی رسانه در پی گسترش دوباره ویروس کووید ۱۹، به‌صورت مجازی تشریح کند.

هجدهمین جشن تصویر سال، به دلیل هماهنگی با برنامه‌های جاری خانه هنرمندان ایران  امسال از روز پنج‌شنبه 7 اسفندماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۶ آغاز می‌شود و آثار تصویری هنرمندان ایرانی در رشته‌های عکس، کاریکاتور و گرافیک (پوستر) در تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهد آمد.

جشنواره فیلم تصویر نیز همراه با بخش ویژه «جشنواره جشنواره‌ها» در سالن های شهناز و ناصری خانه هنرمندان ایران  از هفتم تا بیست‌ ‌و ششم اسفندماه جاری برگزار خواهد شد.

اسامی هنرمندان راه یافته به نمایشگاه تصویرسال و فیلمسازان حاضر در این دوره از جشنواره فیلم تصویر همراه با برنامه نمایش فیلم‌ها نیز روز چهارشنبه ششم اسفندماه اعلام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها