موج
کدخبر : ۳۶۴۷۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364751

مسئول دبیرخانه جشنواره فیلم فجر در مورد صدور کارت حضور برای عوامل فیلم های کوتاه و مستند کاندیدا شده در این دو بخش توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، از حواشی عجیب سی و نهمین جشنواره فیلم فجر ، نحوه حضور عوامل و بویژه کارگردانان و تهیه کنندگان فیلم های کوتاه ومستند راه یافته به این دوره جشنواره است.

در حالی که به بهانه برگزاری جشنواره های فیلم کوتاه و سینماحقیقت (که اتفاقا بهانه حضور آثار کوتاه و مستند در جشنواره فیلم فجر هستند) و نمایش اینترنتی یا حضوری این آثار در آن جشنواره ها، امسال آثار کاندیدا شده در دو بخش فیلم کوتاه و مستند در جشنواره فیلم فجر اکران نمی شوند؛ پس نشست رسانه ای هم نخواهند داشت و بنابراین حضور عوامل آنها به این دلیل، در سینمای رسانه منتفی است.

اما نکته جالب اینکه چند نفر از کارگردانان این آثار به خبرنگار ما اطلاع دادند که کارت مهمان هم برای حضور در برج میلاد یا پردیس سینمایی ملت دریافت نکرده اند!

بر همین اساس با سیمون سیمونیان مسئول دبیرخانه جشنواره فیلم فجر که مسئولیت صدور کارت برای پردیس سینمایی ملت را بر عهده دارد تماس گرفتیم. وی با تائید موارد فوق گفت: مسئولیت صدور کارت و تعیین تعداد مهمانان در برج میلاد بر عهده مدیر روابط عمومی جشنواره، آقای مسعود نجفی است. عوامل فیلم های حاضر در بخش سودای سیمرغ می توانند به همراه اهالی رسانه به تماشای اثرشان بنشینند و سپس در نشست رسانه ای شرکت کنند.

سیمونیان تاکید کرد: در مورد جزئیات این حضور اطلاعی ندارد.

مسئول دبیرخانه جشنواره فیلم فجر افزود: عوامل فیلم های کوتاه و مستند کاندیدا شده در جشنواره فجر هم اگر در زمان مناسب درخواست می دادند برای آنها کارت حضور صادر می شد (!) ولی اگر الان هم، بخواهند که برای تماشای فیلم ها به پردیس سینمایی ملت بیایند ما در خدمتشان هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها