موج
کدخبر : ۳۶۳۰۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363095

در آستانه برگزاری جشنواره فیلم فجر رونمایی از پوستر فیلم ها رونق گرفته است.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موجف طبق روال هر ساله با فرارسیدن ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر شور و شوقی در فضای فرهنگی و بویژه حوزه سینمای کشور حاکم می شود. در این فضا صاحبان آثار راه یافته به بزرگترین رویداد هنری کشور سعی می کنند تا با بهره گیری از شیوه های تبلیغاتی و روابط عمومی به دیده شدن هر چه بیشتر آثار خود کمک کنند.

اکران های خصوصی، انتشار اقلام تبلیغاتی از قبیل عکس، پوستر و تیزر ها حتی برخی خبرهای زرد و حاشیه ای در همین راستا تعریف می شود.

طی 24 ساعت گذشته هم این جریان وجود داشته و به عنوان مثال در آستانه برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر که احتمالا کمتر از ده روز دیگر خواهد بود، سه فیلم سینمایی از پوسترهای خود رونمایی کرده اند.

انتشار پوستر فیلم سینمایی یدو

اولین پوستر فیلم سینمایی یدو با طراحی احسان برآبادی منتشر شد.

یدو به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد .

پوستر یدو

ستاره پسیانی و میلاد صویلاوی بازیگران اصلی این فیلم هستند.  یدو پس از فیلم سینمایی موفق بیست وسه نفر دومین فیلم مهدی جعفری با نگاهی متفاوت به حوزه دفاع مقدس است.

این فیلم در راستای مشارکت راهبردی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است.

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی حرف آخر

حرف آخر هم اولین فیلم بلند سینمایی ابراهیم شفیعی است که با پایان مراحل صداگذاری و موسیقی قرار است برای اولین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در بیاید.

حرف آخر

در آستانه آغاز جشنواره فیلم فجر از پوستر فیلم سینمایی حرف آخر ، که توسط وحید کیا طراحی شده، رونمایی شد.

ایوب آقاخانی، شبنم قلی خانی، ثریا قاسمی، علی استادی، علی باقری، مونا کرمی، وندا جعفری، حسن نجاریان، آذین اهرامى، هیلا اکرانى، مریم کاظمى، محسن عظیمى، ابالفضل رضایى و  سهیل محبى بازیگرانبازیگران این فیلم سینمایی هستند.

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی حکم تجدید نظر

 یکی دیگر از آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر امسال، فیلم سینمایی حکم تجدیدنظر به کارگردانی محمدامین کریم‌پور و به نویسندگی و تهیه کنندگی رضا کریمی است که براساس قوانین جشنواره احتمالا برای اولین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهد آمد.

حکم تجدید نظر

در آستانه آغاز جشنواره فیلم فجر از پوستر فیلم سینمایی حکم تجدید نظر ، که توسط احسان برآبادی طراحی شده، رونمایی شد.

ژاله صامتی، همایون ارشادی، فرید سجادی حسینی، گیتی قاسمی، زیبا کرمعلی، شاهرخ فروتنیان و احسان امانی با حضور آرش عدل‌پرور و با معرفی مجید یلان، بازیگران این فیلم هستد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها