موج
کدخبر : ۳۶۱۷۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361741

مرحله نیمه نهایی مسابقه بزرگ استعدادیابی «عصر جدید» پس از مدت ها توقف با تغییراتی خاص روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، « عصر جدید » دوباره به آنتن شبکه سه سیما بازمی‌گردد، اما عوامل این برنامه از تغییر در روش تولید آن بر اساس رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ملی مقابله با کرونا خبر داده‌اند.

پس از شیوع کرونا و تأخیری که در ساخت آثار تلویزیونی رخ داد، با اندکی وقفه، تولید مسابقه عصرجدید هم از سرگرفته شد؛ اما تولید این برنامه نسبت به گذشته متفاوت‌تر، سخت‌تر و حتی پرهزینه‌تر شده است.

در ضبط سری جدید این مسابقه تلویزیونی بنا بر اعلام تیم رسانه‌ای آن، اجرای هر گروه یا فرد شرکت‌کننده به طور مجزا در یک روز خاص ضبط می‌شود و داوری بر اساس ویدئوی تصویربرداری شده از اجرا در روزی دیگر، توسط هیئت داوران متشکل از امین حیایی، بشیر حسینی ، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی صورت می‌گیرد.

هرچند عصرجدیدی‌ها این تغییر را مسئله‌ساز و زمان‌بر می‌دانند؛ اما معتقدند در این روز‌ها که جامعه نیاز به تفریح و سرگرمی دارد، برای اوقات فراغت آن‌ها و احترام به بیننده این شیوه تولید را برگزیده‌اند. با این شیوه، گروه‌های شلوغ مجبور به حضور همزمان در محل استودیوی ضبط برنامه نیستند، زمان حضور هر گروه شرکت‌کننده در فضای تولید برنامه کاهش یافته است و در زمان ضبط بخش داوری اصلی نیز از هر گروه تنها یک نماینده در برابر داور‌ها حاضر می‌شود.مرحله مقدماتی و مرحله دوم عصرجدید، در نیمه ابتدایی امسال پخش شد و دو مرتبه پروژه به علت شرایط ویژه ایام کرونایی تعطیل شد و حالا پس از ۵ ماه وقفه، به زودی مرحله نیمه‌نهایی مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

زمان پخش مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید، به زودی اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها