موج
کدخبر : ۳۵۸۸۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358828

جمشید هاشم پور:

جمشید هاشم پور بازیگر نقش حاج حسن در سریال آقازاده بیان کرد: امثال حاج حسن ها به همه افراد جامعه لطمه وارد می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، جمشید هاشم پور بازیگر نقش حاج حسن در مستند بوی خون گفت: امثال حاج حسن به همه لطمه وارد می کنند؛ از مردم عادی گرفته تا سیاسیون و رده های بالاتر جامعه.او افزود: متاسفانه این شخصیت های دورو و چند رنگ هم به بطن جامعه و هم زیر ساخت هایش آسیب می زنند و بر همه مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی هم اثر می گذارند.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که نگران واکنش های منفی مخاطبان نسبت به نقش منفی خود در سریال آقازاده نبودید، بیان کرد: نقش بازیگر وقتی مهم می شود که شما حس کنید نقش تان جای کار دارد، یک پیام یا حرف دارد یا افکار عمومی را تحت تاثیر قرار می دهد. اینجا دیگر مثبت یا منفی بودن نقش اهمیتی ندارد.

جمشید هاشم پور درباره این که امثال حاج حسن در جامعه چقدر نمود دارند ، هم گفت: به نظرم در کف جامعه و در میان عامه مردم آدم هایی از جنس حاج حسن نمی بینیم اما در رده های بالای جامعه از این حاج حسن ها با شخصیت ویژه و خاص شان، زیاد داریم.

هاشم پور با تاکید بر این که در طول دوران بازیگری، هیچ فقط به اندازه نقش توجه نکرده است، گفت: تلاش می کنم نقش هایی را که می پذیرم، به شکلی که در فیلمنامه است، بازی کنم و انتظارات کارگردان و تهیه کننده را برآورده کنم.من نقش های کوتاهی هم داشتم که به خاطر آنها سیمرغ بلورین گرفتم. کوتاه یا بلند بودن نقش همه چیز نیست. گاهی نقش های بسیار کوتاه هم ویژگی هایی دارند که از نقش های اصلی متمایز می شوند و بیشتر جلوه می کنند.

او درباره همکاری با سریال «آقازاده» هم این طور بیان کرد: در سریال «آقازاده» با دعوت حامد عنقا (تهیه کننده) و با حضور کارگردان سریال (بهرنگ توفیقی) درباره «آقازاده» صحبت کردیم. ضمن اینکه فیلمنامه هم از یک اسکلت قوی و محکم برخوردار بود. با بررسی نقش و ریزه کاری هایش به توافق رسیدیم و به این ترتیب همکاری ما آغاز شد.

هاشم پور همچین درباره چرایی عدم حضور در فضای مجازی این طور توضیح داد: فضای مجازی در یک جایی مفید است و در جایی دیگر بسیار مضر که من بیشتر به دلایل شخصی از این فضای دور هستم.این دوری البته فوایدی هم برایم داشته است و احساس راحتی و آرامش بیشتری دارم.

مستند «بوی خون» به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر یک شنبه ها در فیلیمو و نماوا منتشر می شود. این مستند به تهیه کنندگی سید امیر موسوی نیا در هر قسمت یکی از پرونده های سیاسی – اجتماعی سریال «آقازاده» را واکاوی می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها