موج
کدخبر : ۳۵۴۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354172

در برنامه دست در دست امشب؛

برنامه دست در دست پنجشنبه 29 آبان بعد از گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، میزبان سید محمود انوشه؛ مدرس، مشاور و روانشناس می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه دو، سید محمود انوشه با حضور در برنامه دست در دست با سلمان فرخنده به گفتگو درباره همدلی و هم‌نوع دوستی در شرایط امروز جامعه می‌پردازد.

سلمان فرخنده در برنامه دست در دست

همچنین شهریار شاهین دژی؛ پژوهشگر، نویسنده و استاد ادبیات فارسى با نگاهى به ادبیات کهن و نو، از همدلى ایرانی ها در طول تاریخ صحبت خواهد کرد.

گفتنی است  «دست در دست» در 15 قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران  شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و ... به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می پردازد.

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

برنامه دست در دست

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها