موج
کدخبر : ۳۵۱۴۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351490

فاطمه معتمد آریا با تسلیت در پی درگذشت کریم اکبری مبارکه در پیامی نوشت باید تدابیری فوری و موثر برای دور کردن سایه شوم و مرگ بار این بیماری از محیط کاری بازیگران اندیشیده شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فاطمه معتمدآریا رییس انجمن بازیگران سینمای ایران ، در پیامی نوشت: "درگذشت کریم اکبری مبارکه، بازیگر فهیم صبور و انسانی شریف و فرهیخته را به خانواده محترم ایشان و مردم هنر دوست تسلیت می گویم.

و آرزو می کنم به بهای سنگین جان باختن هنرمندان تکرار ناشدنی تئاتر و سینما، تدابیری فوری و موثر برای دور کردن سایه شوم و مرگ بار این بیماری از محیط کاری بازیگران اندیشیده شود."

کریم اکبری مبارکه بازیگر متولد سال ۱۳۳۲ در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر تحصیل کرده بود که پنجشنبه ۸ آبان ماه به دلیل کرونا از دنیا رفت.

گفتنی است نوید اکبری مبارکه-فرزند این بازیگر بیان کرد پدرم در روزهای اخیر مشغول بازی در سریالی بود که یکی از عوامل آن و بعد هم خانم لاله اسکندری مبتلا به کرونا شدند و با توجه به بیماری زمینه‌ای که پدر من داشتند، بیماری تمام ریه‌اش را درگیر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خانم معتد آریا ،در روزگاری که پرداختن به کارهای سینمایی وموسیقی یک جور تابو در خانواده های اصیل بود ، عده ای که از این طبقه نبودند به سینما وبازیگری پرداختند و متاسفانه خیلی از مولفه های فرهنگیمان را نابود کردند . شما چرا فکر میکنید که هنر مند هستید؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها