موج
کدخبر : ۳۵۱۴۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351457

سید عباس صالحی و حسین انتظامی به صورت جداگانه به سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران پیام دادند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید عباس صالحی در پیامی به سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ، فیلم کوتاه را رباعی دنیای تصویر دانست و  رییس سازمان سینمایی در بازدید از ستاد برگزاری این جشنواره و در پیامی به این رویداد، زمانه اکنون را زمانه فیلم کوتاه دانست و گفت: طراحی‌‌های مقتضی انجمن سینمای جوانان ایران فرصت‌ها و شرایط جدیدی را در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ایجاد کرده است. 

پیام وزیر ارشاد به سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

فیلم کوتاه رباعی دنیای تصویر است 

 سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران نوشت:

 « فیلم کوتاه رباعی دنیای تصویر است. ایرانیان پیشتازان دوبیتی ‌های جهانند. آینده فیلم کوتاه نیز چنین خواهد بود.»

حسین انتظامی و سید صادق موسوی در ستاد برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران

پیام رییس سازمان سینمایی خطاب به فیلمسازان فیلم کوتاه

اکنون زمانه شماست، زمانه فیلم کوتاه

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی ظهر امروز(چهارشنبه 7 آبان) در اولین روز سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ستاد برگزاری این رویداد بازدید و با دبیر جشنواره و اعضای هیات مدیره انجمن سینمای جوانان ایران دیدار کرد. 

وی در پیامی ویدیویی خطاب به مخاطبان و هنرمندان جشنواره فیلم کوتاه تهران گفت: 

«اکنون زمانه شماست، زمانه فیلم کوتاه. به همه فیلمسازان سینمای کوتاه سلام می‌کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم. امروز، روز آغاز سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران است و خوشبختانه امسال با تدبیر ستاد برگزاری جشنواره، همکاران‌ انجمن سینمای جوانان ایران، توجه و تاکید شورای سیاستگذاری این رویداد، اقدامات خوبی صورت گرفته و به جای تعطیلی و انفعال در برابر پدیده‌ حادث شده کرونا، با طراحی‌‌های مقتضی در چارچوبی که ناگزیر از توجه به زیست کرونایی است، فرصت‌ها و شرایط جدیدی از جمله فاصله بندی بخش‌های مختلف را در جشنواره ایجاد کردند. چراکه هریک از بخش‌های جشنواره از رقابت و آموزش و... می‌تواند به اقتضای روز به صورت ترکیبی از برگزاری فیزیکی و آنلاین مورد توجه قرار بگیرد که همینطور هم شده است. از همکاران خود قدردانی می کنم و امیدوارم بخش قابل توجهی از آثار که به لحاظ کیفیت و کمیت نسبت به عملکرد سال گذشته فیلمسازان جوان بیشتر و بهتر است، مورد توجه قرار بگیرد.»

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی تا 17 آبان با برگزاری نشست‌های تخصصی «37-20» در حال برگزاری است. این نشست ها از طریق صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir هر شب در دو ساعت 20 و 22 قابل تماشاست.

اخبار و جزییات مربوط به این رویداد در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir قابل دسترس است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها