موج
کدخبر : ۳۵۰۷۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350740

بر اساس یک داستان قدیمی؛

فیلم کوتاهی که بر اساس داستان مشهور چوپان دروغگو ساخته شده است آماده نمایش شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فیلم کوتاه چوپان  تازه ترین ساخته رحمان پولادیان براساس داستان چوپان دروغگو برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده  نمایش شد.

چوپان به نویسندگی و کارگردانی رحمان پولادیان و تهیه کنندگی مشترک علی غلامحسینی و رحمان پولادیان در شهرستان سمیرم فیلمبرداری شد.

چوپان چهارمین فیلم کوتاه به کارگردانی رحمان پولادیان است که بر اساس داستان چوپان دروغگو نوشته شده  و برای ارائه در جشنواره های داخلی و خارجی آماده  نمایش شده است.

در خلاصه فیلم آمده است:«چوپان دروغ نمی گفت اما»...

فیلم کوتاه چوپان ساخته رحمان پولادین

عوامل فیلم چوپان به شرح زیر است :

تهیه کنندگان: علی غلامحسینی، رحمان پولادیان، نویسنده و کارگردان :رحمان پولادیان، بازیگر:علی غلامحسینی، مدیر فیلمبرداری:ارشاد شفیق،  دستیار فیلمبرداری: علیرضا تبر اصفهانی، حسام کامران، مدیر صدابرداری:اسماعیل امینی، دستیار صدابرداری: محمد امین سلیمی، دستیار کارگردان:احسان مهرزاد، منشی صحنه:ماجده رحمتی، طراحی و اجرای گریم:سمیرا عجمی، عکاس:شکیبا حاجی پور، دستیار صحنه و لباس: نسترن سرایی، مدیر تدارکات :امیر جمالی، تدارکات و حمل و نقل: امیر جمالی، سعید افشاری، حسین نصیری، احمد رئیسی، دانیال فرهادی، سید ابوالقاسم میرنیام.

رحمان پولادیان دانش آموخته کارشناسی ارشد تهیه کنندگی تلویزیون  است و حدود هفده سال در عرصه کارگردانی و بازیگری تئاتر و فیلم کوتاه فعالیت دارد. .

او تاکنون فیلم های کوتاه« آخرین انتظار»، «سوءتفاهم» و «شبی در طهران» را کارگردانی کرده است و در فیلم های «ایستاده در غبار»، «ماجرای نیم روز»، «پاریس تهران» و «شیشلیک » به عنوان بازیگر حضور داشته است .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها