موج
کدخبر : ۳۴۸۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348975

سیروس کهوری نژاد بازیگر سینما و تلویزیون در روز یکشنبه 20 مهرماه مهمان ویژه‌برنامه گفتگومحور حس مشترک می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، ویژه‌برنامه گفتگومحور حس مشترک به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی روز یکشنبه 18 مهرماه با حضور سیروس کهوری نژاد بازیگر سینما و تلویزیون به روی آنتن می رود.

سیروس کهوری نژاد که تاکنون در آثار مذهبی از جمله مختارنامه، یوسف پیامبر، ولایت عشق و....حضور داشته است، در این برنامه از ویژگی مطالبه گر بودن امام حسین (ع) صحبت می کند. 

این ویژه‌برنامه ۳۰ قسمتی در کنار گفتگو با شخصیت‌های مطرح سینما، تلویزیون و ورزشکاران درباره تجربه های معنوی و ارادتشان به امام حسین (ع)، میزبان واقفینی از سراسر کشور خواهد بود تا درباره فرهنگ ارزشمند وقف با آن ها گفتگو کند.

در کنار این مهمانان، کادر درمانی و افرادی که به نوعی زندگی‌شان به محرم گره خورده و گام‌های ارزشمندی برای رضای خدا و خدمت به خلق برداشته‌‌اند مقابل دوربین این برنامه قرار خواهند گرفت.

پیش از این بازیگرانی از جمله امین زندگانی، فرهاد جم، رضا توکلی، سپیده خداوردی، محمدرضا طالقانی، کوروش سلیمانی، کاوه سماک باشی، سیاوش مفیدی، علی صالحی، امیر غفارمنش، شهره سلطانی، رضا رویگری، یوسف صیادی، رضا بنفشه خواه و مهران رجبی، جلیل فرجاد، جعفر دهقان، عنایت بخشی و امیرمحمد زند، مهدی سلوکی، زهره حمیدی در این برنامه حضور داشته اند.

برنامه حس مشترک  به تهیه کنندگی پویان هدایتی کاری از گروه معارف شبکه دو با مشارکت سازمان اوقاف و امورخیریه است که در ایام محرم و صفر هر شب بعد از خبر ساعت 22:30 روی آنتن می رود و بازپخش آن روز بعد در ساعت های ۰۶:۴۰ و ۱۴:۰۰ از شبکه دو سیما خواهد بو

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها