موج
کدخبر : ۳۴۷۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347927

ابراهیم داروغه زاده با بیان اینکه بار سنگین مسئولیت از دوشش برداشته شده، از اهالی سینما و خبرنگاران سینمایی حلالیت طلبید.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری موج، ابراهیم داروغه زاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به حکم دبیری سی و نهمین جشنواره فجر واکنش نشان داد. متن پیام دبیر سه دوره پیشین جشنواره ملی فجر به این شرح است:

"امروز با حکم دکترانتظامی دوست و برادر خوبم سید محمد مهدی طباطبایی نژاد مسئولیت دبیری سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را پذیرفتند و این بار مسئولیت سنگین از دوش من برداشته شد. سه دوره پیاپی افتخار خادمی اهالی نازنین سینما را در دبیرخانه فجر بر عهده داشتم.

در این سالها آنچه سختی ها و مرارت های دبیری جشنواره را به شیرینی تبدیل می کرد همنشینی و مصاحبت با ده ها فیلمساز و سینماگر عزیزی بود که یا به عنوان داور و هیأت انتخاب در کنارشان بودم یا با فیلم های خوبشان گرمابخش بزرگترین رویداد سینمایی ایران بودند.

از همه سینماگران و خبرنگاران سینمایی که در این سه سال بیشترین لطف و محبت را به بنده داشتند و من را در جمع خود به گرمی پذیرفتند سپاسگزارم و اگر قصوری ناخواسته از طرف بنده و تیم اجرائی جشنواره سر زده از همه حلالیت میطلبم.

قدر دان آقایان حیدریان و انتظامی که اعتماد کردند و این مسئولیت سنگین را بر عهده بنده گذاشتند هستم.

در پایان از مدیران عزیز اجرائی جشنواره که بیشترین لطف و محبت را به من داشتند و با زحمات شبانه روزی و با کمترین چشمداشت مالی با تمام وجود در خدمت جشنواره بودند تشکر می کنم.

خدایا چنان کن سرانجام کار 

تو خشنود باشی و ما رستگار"

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها